Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Álomkontrollról valaki személy...

Álomkontrollról valaki személyes tapasztalatot légyszi?

Figyelt kérdés

Elvégeztem az agykontroll tanfolyamot, de van egy dolog amit azóta se értek:


Azt mondta Domján hogy nem minden álom jósálom.

OK.


De akkor hogy tudom megkülönböztetni hogy ha álmodok valamit az a kérdésemre adta a választ, vagy csak a napi dolgokat dolgozta fel az agyam?


Nekem ez a rész sose volt tiszta.....


2018. jan. 17. 20:00
 1/2 kecskeszak válasza:
Szia az egész agykontroll egy behúzás te fizetsz neki 20 30 rongyot ezért ő ad neked egy kis meditációt mindenféle megerősítéseket, memóriafogast.. az egész egy nagy ámítás.. még hogy csak az agyunk pár %át használjuk.. hagyjuk már..
2018. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kecskeszak válasza:
Egyébként nagyon ügyes(akarom mondani agyafúrt) átlátja H az emberek nagyon manipulálhatók ezért ő kap pénzt és elhiteti veled hogy minden rendben gyógyíthatod magadat de a test az olyan tökéletes hogy Domján nélkül is gyógyítja magát persze befolyásolja az elme is lásd placebo hatás
2018. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!