Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meditáltam és melegséget...

Meditáltam és melegséget éreztem a mellkasomon, mi ez?

Figyelt kérdés

Talán intuíció? És az mi?

Egy külső energiát éreztem az égből...

A segítséget előre is köszönöm!



2018. jan. 24. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Valaki ráxart a mellkasodra. Néha nyisd ki a szemed meditáció közben.
2018. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

A szívcsakrád nyílik.

De ilyen témában nem érdemes itt kérdéseket feltenni, mert csak ökörködni járnak ide a válaszolók.

2018. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
#1 Nagyon jó :DDDDDDDDD
2018. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Intuíció = ösztönös megérzés.

[link]

Semmi köze sem a mellkasod melegség-érzetéhez, sem az égből jövő külső energiához.

Az már más kérdés, hogy az "égből jövő külső energia" a villámcsapás. Nem érezhetted.

2018. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csinálsz valamit, történik valami.

Ne lepódj meg.

2018. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egész jelenlegi világképedet úgy építetted fel, hogy történt valami és te ráhúztál egy fogalmat, elvont dolgok esetében még hozzátársítottál egy elképzelést és számodra azóta ez valóság. Ha meditálsz valószínűleg fel akarsz ébredni, és fel akarod ismerni, hogy önmagadról és a világról alkotott képed is csak illúzió.

Nem érdemes erre az illúzióra többet lapátolni.

Néha meditáció közben fehér zajt hallok...

Mi ez? Az univerzum keletkezésének hangja, ami még mindig tart? A vérnyomásomat hallom a füleimben? Mindegy! Ez egy tapasztalás, sem több sem kevesebb. De ha azt gondolom, hogy ez az ősbuddhák mantrájának a végtelen visszhangja, akkor egy illúzióba ringatom magam és máris megszületek én mint egó aki ezt tapasztalja...

2018. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!