Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem tudok sírni, pedig egész...

Nem tudok sírni, pedig egész nap rajtam van az érzés és nyomás van a mellkasomon folyamatosan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 14:14
1 2
 1/17 JohniDaren ***** válasza:
Hasznájl szemcseppet!
2013. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Látogass el péntek este a metodista templomba a hererákosokhoz.
2013. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
valami belső feszültséget érzel,meditálj vagy kapcsolódj ki
2013. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Vártam egész nap az Utolsóhoz hasonló normális válaszokat,de sajnos nem kaptam.Azért ha Kedves 3-as visszatérnél,írd le kérlek pontosan hogyan csináljam amiket írtál,mert Én olyanokat nem szoktam. Meditálásról olvastam már többször is,de nincs gyakorlatom benne,ami pedig máskor kikapcsolt,az ma,ebben az állapotban nem és nem múlt el. Köszi!
2013. máj. 5. 20:06
 5/17 anonim ***** válasza:

fontos hogy jól kiszellőztette szobában végezd a meditációt,a legjobb ha a szabadban tudod csinálni

keress egy olyan helyet ahol senki sem zavar

üljél le egy kényelmes testhelyzetbe,legyen egyenes a tartásod,de ne legyél merev,szóval csak lazán

kapcsold ki az agyadat,csak a légzésedre figyelj és érezd ahogy ellazulsz

van aki szerint tejes csendben a legjobb meditálni,ha mégsem azt választod akkor vannak meditációs zenék

http://www.youtube.com/watch?v=41R1-hpkXK0

még kipróbálhatod az irányított meditációt,erről is megoszlanak a vélemények,de szerintem eltudod dönteni hogy neked melyik a legjobb,ebből inkább nem küldök linket mert több fajta van belőle,te tudod hogy melyik illene a legjobban az érzéseidhez,de ha rákeresel rengeteget kiad ebből is

2013. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire küszöbön van egy kitörni készülő valami, akkor frappáns megoldás lehet valami szomorú, erős, hazai vörösbor. Magány, csend és passzivitás, na meg csipetnyi ünnepélyesség nagyon elkel hozzá, természetesen a mértékletesség mellett.
2013. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem volt értelmetlen a kommentem, csak nem néztél eléggé mögé :D Egyébként szimplán az is eredményre vezet, ha nagyon őszintén elmondod valakinek a problémáidat. Meglepődnél mennyi minden ki tud jönni.
2013. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam,hogy értelmetlen,mögé is néztem,értettem a mondanivalóját a kommentednek,csak épp nem volt segítség az érzéseimre,s le is kicsinyelted azokat. Én is szoktam mondani,hogy "annak örülj,hogy van két lábad" meg hasonlók,csak ez ilyenkor nem segít,de azért köszi.
2013. máj. 6. 11:58
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem. Az említett sor egy filmből volt, amiben a srác csoportterápiára járt, hogy sírni tudjon (és így aludni), végül talált magának egy jobb megoldást.


[link]


A lekicsinyítés azért a negatív érzelmekre szerintem egy fokkal jobb, mint felnagyítani azokat. Amúgy az őszinteséget is próbálgathatnád.

2013. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hogy tessék? Mi ez az utolsó mondat?
2013. máj. 6. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!