Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzastorvenye. Valamit nem...

Vonzastorvenye. Valamit nem ertek, segitenel?

Figyelt kérdés
A Titok szerint a kapcsolatokra is lehet hatni. Nos, ha en pl egy konkret valakivel szeretnek kozelebbi kapcsolatot, de az a valaki nem ugyanazt akarja, akkor? Mi tortenik ilyen esetben?
2010. jún. 6. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Hasonlo a hasonlot vonzza.

no mar most, ha o nem olyan "toltetu" mint te, sosem fogod bevonzani ugy, maximum jo baratok lesztek.

2010. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem sikerült. Volt egy barátom aki elhagyott mert nem szeret, nem vagyok neki elég jó, talált jobbat stb... persze én bolond ennek ellenére is ugyanúgy szerettem, nem is fogtam fel h mennyire megalázott ezzel. Nem baj, elhatároztam hogy visszaszerzem. Akkor még nem ismertem a vonzás törvényét mégis olyan jól sikerült használni tudat alatt hogy visszatalált hozzám...pedig nem akart...

Neked tudnod kell mit akarsz és hinni benne hogy teljesül, érezni hogy így lesz és így lesz jó.

Sok szerencsét!

2010. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Embereket nehéz bevonzani, mert saját akaratuk van. Ha semmiképpen sem sikerül, akkor hagyd, ne zaklasd. :)
2010. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Még egy jó tanács:

- Ne epekedj utána és ne szenvedj, mert akkor folyamatosan azt az érzést vonzod be újra és újra. Tehát szenvedni fogsz. Engedd el ezt az érzést és ne foglalkozz vele. Meglátod, amint nem fogsz vele foglalkozni, meg fog jelenni az életedben.

De nem biztos, hogy ő való hozzád. Lehet, hogy egy olyan valaki lép be az életedbe, aki sokkal jobb, mint az a konkrét személy. Semmi sem történik véletlenül, mindennek oka van.

2010. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedben rejlik a válasz. Leírtad: az a valaki nem ugyanazt akarja. Így azt vonzod be, amit leírtál. Az történik, hogy kételkedsz és a negatív oldalt erősíted.
2010. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mond rá az illetőre, hogy Köszönöm ez a személy én vagyok és engedd el

amikor itt az ideje megkapod ;)

2010. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyes számú alapszabály, hogy konkrét személyt nem lehet kívánni. A "megfelelő" embert tudod bevonzani, nevesítés nélkül. Konkretizálva nem működik.

Pontosan azért, mert az illető nem akarja. (Ha akarná, mert összejöttetek volna.)

A módszer abban segít, hogy összehozzon olyan embereket, akik egyformán akarják.

2010. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A második hozzászóló válasza érdekelne: és hogy érzed magad így, hogy tudod, hogy nem önszántából van veled és szeret, hanem azért mert manipuláltad?

És ezt hányszor teszed még meg vele, mert hogy tartósan működni nem fog, az tuti.

2010. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok..igazad van abban hogy nem volt tartós de arra jó volt hogy rájöttem hogy nem ő az az ember aki nekem kell, ha ez nem történt volna meg akkor most hatodik éve is utána csorgatnám a nyálam...így vagy úgy de nekem megérte.
2010. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!