Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404, egy valamit nem értek,...

404, egy valamit nem értek, honnan tudod hogy mi a nevük a földönkívülieknek?

Figyelt kérdés

agykontrollos vagyok, és azt én is értem hogy a szubjektív kommunikációban nem kell közös nyelv, de mégis, honnan lehet ezt tudni hogy vannak a Plejádok vagy a szíriusziak(az utóbbi annyira nem nehéz)


én teljesen komolyan veszem azt amiket írsz mert ezt azt jelzi hogy vannak emberek akik nagyon jól ki tudják használni az agyuk rejtett képességeit( a racionális barátjukkal szemben)


kíváncsian várom a a választ ,köszönöm


2010. nov. 13. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

google + alien race names = sirius -> szíriuszok

itt egy általam fellelt földönkívüli létforma neve:

google + alien race names = Reyals -> Rejálok

És kész is... jön mellé a körítés.

Egyszer nagyba rohanok a pottyantós wc felé amikor is lezuhantak a kertembe az ufók. Ők magukat rejáloknak hívják kedves népség és kiváló a bőrük a csizmákhoz.

2010. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, de elmondanám mindenkinek, 404 nem ismeri a sziriusziakat és a plejádokat sem ezt ő maga mondta. Ő egy másik idegen fajjal tartja a kapcsolatot. Én is tettem fel ezekről neki kérdést de azt válaszolta hogy nem ismeri őket. Meg kértem rá hogy azokat az idegeneket akiket ő ismer kérdezze meg hogy mit tudnak ezekről a lényekről. Sajnálatomra még nem érkezett válasz, vagy lehet hogy érkezett csak még nem olvastam, még nem találtam meg ezt. De várom 404 válaszát.
2010. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

diator és saten egy színvonalon? Saten, nem sértő ez számodra? :DDD

diator, irigylem a problémáid :DDD

2010. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
XDXD mindjárt írja: Nem igaz, az én apám egy kis szürke volt xD
2010. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 404 ***** válasza:
74%
Egy hivatalosan nem létező titkos társaság nevezi el őket a megkülömböztetés, azonosítás céljából. Ezeket semmilyen keresőben nem találjátok meg hisz akkor nem lenne titikos.
2010. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

404, köszönöm a választ


még az is érdekelne hogy hogyan sikerül neked ezekhez az információkhoz jutnod, nekem pl. miért nem sikerül?


elnézést hogy ennyire kíváncsi vagyok

2010. nov. 13. 20:51
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

titkos társaság=Most az Mbi -re Gondolsz ? XD


51 es körzet ?

Vagy Csúcsoshegy ?



Elképesztő mennyi filmet néznek az emberek !

2010. nov. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Igen a sirius csillagképből származik a neve a siriusiaknak

[link]

A harmadik képen láthatod a sirius csillagrendszert.

[link] : ez pedig a plejád csillagrendszer :) hát röviden ennyi .


A plejádoknak pedig a plejád csillagrendszer névén kapta a nevét, általában onnan kapják a nevüket ahol élnek :) Pl minek embereket nem biztos hogy embereknek neveznek hanem úgy ahogy a mi Naprendszerünket hívják, lehet hogy simán csak földlakoknak hívnak minket.

2010. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

SZÁNALMAS!!! ISMÉTLEM SZÁNALMAS!!!! ÉS MÉG SZÁNALMASABB!!!!!

úristen mennyi barom van a földön kik hisznek ennek a 404-nek jézusom!

2010. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 404 ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!


Ugye nem gondoltad komolyan hogy leírom a titkom egy nyilvános honlapra? Annyit mondhatok, hogy a Kriariaxok megajándékoztak azzal a tudással, mellyel fejleszteni tudom képességeim. Ez a képesség mindenkiben meg van. A tudás hatalom, így az önző ember nem szívesen osztja azt meg másokkal, már csak a hatalomszerzés miatt sem, ezért az iskolákban nem tanítják meg a gyerekeknek. Ha megtanítanák, az egész világban nem lennének titkok és mindenki egyenrangú lenne. Megszűnne a pénz, a telefontársaságok tönkremnnének, nem lenne üzemanyag értékesítés mert oda importálod a tested ahová csak szeretnéd, nem lenne egészségügy (az őseink a gyógításban különösen jók voltak) szóval ez a tudás nem vetne jó fényt a világgazdaságra, politikára és az egész romlott világrendszer összeomolna. De tulajdonképpen még egy felnőtt is kifejlesztheti agyának ezen képességeit, de gyermekkorban amikor még fejlődésben van a gyermek, jobban elsajátítható. Nekem ajándékba adtak a Kriariaxok alapfokú tudást -nem tudom miért mert nem kértem, maguktól gondolták így-, és nekem már csak fejlesztenem kellett. De hirtelen túlzásba nem szabad vinni, mert az rosszul is elsülhet. Csak fokozatosan szabad. Az ember az agyának csak a 2-3% át használja ki, gondolj bele mennyi mindent nem tudnak még az emberek. De ne olyan tudást képzelj el amit az iskolákban tanítanak, hanem olyan képességekre gondolj amit az ember paranormálisnak tekint. Az őseink az agyukkal képesek voltak tárgyakat felemelni anélkül hogy hozzáértek volna. Erre jó példa Jézus mondata, hogy a hit hegyeket mozgat meg. Ha azt mondod a hegynek menjen arrébb, arrébb megy. Vagyis bármire képes vagy, csak tudatosan el kell hinned.

Én így szerzem a tudást. De megmondom őszintén, engem az UFO-k és az hogy hogyan hívják őket, ezek nem nagyon érdekelnek már, mert amit akartam megtudtam. Számtalan titkos szervezeti projekt van ma is életben, melyekről még a kormányok sem tudnak és most inkább ezek foglalkoztatnak.

Béke és a szeretet legyen veled!

2010. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!