Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miert alszom el mindig medital...

Miert alszom el mindig meditalasnal?

Figyelt kérdés
20 perces agykontrollos vagy meditacios videot szoktam hallgatni.ami kozben beszel valaki.kovetem az utasitasokat de mindig elalszom.fekve szoktam csinalni mert ulve nem igazan tudok ellazulni.

2018. febr. 3. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam csinálni szerintem ez tök normális és természetes mert meditáció közben valahogy lemész alfába teljesen elcsöndesül a tudatod ellazulsz és olyan mélyre mész meditálás közbe hogy nem csak magad hanem az agyad is ellazul és elalszol én is elszoktam közbe aludni de csak 10-15 percre aztán felkelek
2018. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
80%
Mert unalmas
2018. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért alszol el, mert már jól csinálod a gyakorlatokat, de a figyelmedet még nem tudod annyira összpontosítani, hogy az éber tudatállapotodat magaddal vidd az alfa szintre.

Jó úton haladsz, csak gyakorolj szorgalmasan és koncentráld a figyelmedet arra a pillanatra, amikor még öntudatnál vagy, de már majdnem alszol. Ezt az álláspontot minél hosszabbra tudod nyújtani, annál hatásosabb a meditációd.

Sok sikert kívánok!

2018. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
:) nem álláspontot, hanem állapotot akartam írni, elnézést kérek.
2018. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkán szoktam fekve meditálni, mert szintén belealszom,- de más oka is lehet a dolognak.


Ha késői időpontban meditálsz, ráadásul fáradtan, akkor is nagy az esélyed rá, hogy közben elalszol. Ha előtte alkoholt fogyasztottál, akkor se számíts sok jóra.


Mondjuk, alkoholfogyasztást követően amúgy sem szerencsés meditálni.

2018. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azért alszol el, mert jól csinálod a Relaxációt. A meditálás az nagyon más.
2018. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!