Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem alszom ezeken a...

Miért nem alszom ezeken a napokon?

Figyelt kérdés
Pl.tegnap és ma is. Körülbelül havi egyszer fordul elő, hogy 3 napig nem alszom. Az első napon egyáltalán semmit, a másodikon és a 3 napon 1-2 órát. Fizikai munkát végzek, vezetek is sokat a munkahelyig. De leginkább az zavar mitől van ez a nagyfokú álmatlanság. Egyébként este fél 10-10 között elalszom és 5:30 kor az ébresztőmre kelek. Jó alvó vagyok. Mi lehet ez?
2018. jan. 1. 23:11
 1/8 anonim válasza:

Hat eleget alszol viszonylag esetleg egy orvost keress fel


Arra tudnek tippelni hogy a-z ig a teljes eletviteledet felul kene vizsgalnod es az esetleges felmerulo hibakat analizalni es hatha tudsz valamin valtoztatni (eletmod valtas stb)


Neha neha a legaprobb dolgok tudhak csinalni a legnagyobb felborulast

2018. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom mikor van az adott nap. Lefekszem, hideg a lábam, 10 percenkémt pisilni járok kb.6-szor, persze inni nem merek. És nem alszom, ha megis bealazom, abban a pillanatban heves szívdobogasra ébredek és jéghideget érzek magam körül de csak a zónámban.
2018. jan. 1. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Telihold.
2018. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos meglehet, hogy azok koze az emberek koze tartozol, akikre a Hold van hatassal.


A kerdes az, ez miota all fenn nalad?

Figyeld meg, milyen osszefugges van a Hold allasa es az alvasi szokasod kozott.

De persze ezen felul, egy orvosi latogatas ajanlott.

2018. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, én is küszködök hasonlóval! Pont amit leírtál!Egyrész említették a holdat, rám hatással van a telihold, olyankor eleve több nyűgöm van,de mivel nő vagyok, mensi idején érzem azokat a tapasztalatokat, amit te is írsz! Gyakran felébredek heves szívdobogásra, közben hideget érzek, szinte ráz a hideg, pisilni rohangálok, nekem még közben jól felugrik a vérnyomásom is. Ilyenkor gyakori hogy óránként felébredek, de van hogy semmit nem alszom!Nekem ez nagyon megterheli az amúgy is labilis idegrendszerem és keringésem.

Amúgy én 10-11 között alszom el, de rendszeresen felébredek 1 és 3 között, főleg 3 körül az sosem marad ki.Meló miatt sajnos 5-kor kell kelnem.Én azóta alszom észrevehetően rosszabbul, mióta munka miatt korán kell kelni.Biztos nem pihenem ki eléggé magam, de képtelen lennék hamarabb lefeküdni, elaludni.

2018. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat, mire gondolsz milyen orvosi háttere lehet? Pánikbetegség?

Lehetséges hogy a hold, de az is lehet hogy nem. Volt már olyan hogy azthittem, hogy telihold van és kifli volt :-). Egyébként normál esetben elalszom 9:30-10 között és reggel 5:30 ig alszom de eközben egyszer én is felébredek olyan 1 körül. Szerintem ez normális.

2018. jan. 2. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Szorongàs,pànikbetegség simàn lehet.De ezt akkor lehetne könnyebben megtippelni,ha tudnànk,vagyis kifigyelnéd,mi van azokon a bizonyos napokon?
2018. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta szorongok, mindenen. Kényszerbeteg vagyok 4.osztályos korom óta. Ez az alvás sztori azért érdekes, mert egy hónapban csak egyszer fordul elő.
2018. jan. 2. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!