Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki elmagyarázná hogyan...

Valaki elmagyarázná hogyan kell használni a pohár víz technikát?

Figyelt kérdés

Illetve kinek működött?

Elveszett a kulccsomóm csak nem tudom hogy a lakásban vagy a folyosón és meg kellene valahogy találni emiatt próbálnám ki a technikát.



2018. jún. 3. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyszerű, nálam mindig működik:

Van az ajtó melletti szekrényen egy pohár, azt mindig teletöltöm vízzel, és amikor hazaérek, mindig egyből beleteszem a kulcsomat. Az egyetlen hátránya, hogy indulás előtt meg kell törölni, de ennél jobb technikát még nem találtam.

2018. jún. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kérdezd Magdi jósnőt, ő meg tudja mondani!
2018. jún. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan eddig nem is hallottam erről, de nem tűnik túl bonyolultnak. Főleg, ha netán működik is...: [link]
2018. jún. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Mindig tedd a pohár víz mellé a kulcsodat.
2018. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

"Valaki elmagyarázná hogyan kell használni a pohár víz technikát?"

Természetesen! Fogsz egy pohár vizet, szembe öntöd magadat és nagy eséllyel magadhoz térsz, ennek hatására kezd beindulni az emlékező képességed és hirtelen eszedbe jut hová rakhadtad azt az átkozott kulccsomót.

2018. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is gyakran elhányom a kulcsomat lakáson belül, olyankor hangosan káromkodva keresem, és mindig megtalálom.
2018. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!