Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Becsaptak vagy tényleg volt...

Becsaptak vagy tényleg volt bene igazsság? Egy esetleges ember akki tényleg sátánista jó lenne ha elmagyarázná.

Figyelt kérdés
16/F(Sose volt a heljes irás erősségem) Na arról lene a szó.Hogy volt egy fiú,(Barátom)akki eléggé gonosz teremtény. Nem a vallása miatt hanem a viselkedése gögös irigy tolvaj stb és ugye idősebb is nálam 1,5ével.Na ez mindegy.Sátánista volt ő azt valta magáról egy darabig ahogy vettem észre rajta félte is a természet felettit.Tanitot egy két dolgot allapvető mágiáról.Ez csak a teteje.Utána kért minett volt még pár ember is akit érdekelte de én voltam a leggérdekelteb,Egyik nap azt mondta szeretne Démont idézni Oké bele egyeztünkmeg minden de én utolsó pilanatbann kiléptem az egészből ők el mentek a dolgukra a barátomal én felháborodottam mentem haza .teltek a hetek sőt honapok.Haverkodtunk Éltük éldekéltünk persze ő csak mondta tanitotta a természet felettire és egyszer azt mondta hogy csak azért akkart démond idézno hogy megváltsa magát és hogy az én lekem jól jött volna vagy a barátom é is akkor eset le a tantusz mert az idézésbe nem ment belle a barátom igy hát tanitott engemet csábitot a mágia felé mivel hogy ha tanitja a magiát megválthatja magát.Ő ezt mondta.Miután ezt elmondta nekem azt modta hogy a csirát helhelyezte bennem amely majd nagyra nő.Én ezt nem értem.Elttelt egy hét és jön hogy megkapta a megváltás és köszöni ,többet egy szót se a mágiáról. Ekkor én lepödttem meg hogy csak kihasznált.Pedigg ekkor voltam a csucson az érdeklödésbe.Utána valatam nem szólt egy szót se.Esze vesztünk nem ez felett. Volt egy honapos szünett és erősen megijedtem mivel hogy megdtudtam hogy csak viccelt vicc volt az egész :Volt egy beretvával vágot csilag a combjába és egy farkába harapó sárkány a csuklóján csak elmondom.ekkor azt modtam hogy miért féll anyira egy egy tárgytól babától Mert kimodtam a nevét és különféle dolgoktól Azt mondta hogy lárja a démonokatt tudja hogy az előző életébena reneszánszban élt és aval vicelődöt hogy az a baba aludjón velem .Ja és rázot a hideg mikkor ilyenekről volt szó akkár egy bármi csak a puszta beszédétől rázott a hideg,Elhittete hogy ő a mesterem stb Ha tényleg igaz akkor életveszélybe voltam és csak az isteni hittem mentett meg ?

2018. febr. 9. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem te inkább a magyar órákkal foglalkozz.


És fogadd meg ennek az embernek a tanácsát (nézd végig):

https://www.youtube.com/watch?v=9c-0FW_Bqd0

2018. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Magyarból 9-es átlagom van :D

(Helyesirásból igaz 5 öst irtam )

2018. febr. 9. 17:17
 3/13 anonim ***** válasza:

Amikór aszonta hogy démonkell idéznie, akko nem köllött vóna velemeni ís nem let vólna baja belűle


útóírat : Sose volt a hejes irás erősségem nekem se nem vót

2018. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szóval a barátod beléd helyezte a csíráját (khm), és aztán a farkába harapott a sárkány és azóta a babával alszol. Életveszélyben vagy. Állandóan. Ennyi ésszel csoda, hogy élsz...!
2018. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Privátban szívesen elmondom.
2018. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Magyarból 9-es átlagom van"


Erdélyi vagy?

2018. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen :( Ahogy vettem észre nem dijazák
2018. febr. 9. 17:51
 8/13 anonim ***** válasza:

#7


Semmi gond, én meg vajdasági vagyok :)

2018. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Magyarországon kívül bármelyik országban is élsz, helyesírásodnak jobbnak kéne lennie.

A fogalmazás pedig nem helyesírás-függő.

Következik ebből, hogy trollkodsz.

.

No és ezeken kívül gondolkodásodon is kéne valamennyit változtatni.

Nem hiszel állítólagos barátodnak, de az itt névtelenül válaszolónak igen?

2018. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom A helyesirásomért és a fogalmazásomért elégé szégyelem mag
2018. febr. 9. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!