Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csináljak, ha én pozitív...

Mit csináljak, ha én pozitív akarok lenni, de a közeli környezetem (család) mindenhez negatívan áll és ennek hangot is ad gyakran?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 09:06
 1/7 BettiBea92 válasza:
100%
Költözz el. Amennyire messzire lehet, olyan emberekkel vedd körül magad akik hasonlóan gondolkodnak. Én is ezt tettem, és nem bántam meg. Az, hogy évekig szívják a véred elveszi az életkedved is. Nem azt jelenti, hogy ezmiatt nem kell tartani a kapcsolatot... de a kecske is jól lakjon és a kaposzta is megmaradjon. Hajrá
2018. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nőjél fel. Legyél önálló. Csináld meg azt az életet, amire vágysz. Ebben nem lesznek partnereid, csak azt hiszed, hogy lesznek. A világ egy kegyetlen hely, ahol kevés támogatót és sok ellenséget tudsz szerezni. Játsszad helyesen.
2018. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Pusztítsd el a világot!
2018. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!


Az, hogy felszabadítsd magad a közelebbi vagy távolabbi környezeted hatásai alól, az tudatos munkával kivitelezhető. Folyamatos önfegyelem és a megkülönböztetés képessége szükséges hozzá.

2018. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ez nem könnyű! Azaz mocskos nehéz.
2018. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Légy pozitív. Érezd a saját igazságod és sugározd, akármi is a környezeted s benne lévő tényezők.
2018. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz, én is ebben a cipőben vagyok. El kell jutni oda, hogy nem zaklat fel más negatív hatása és céltudatosan állsz a véleményedhez. Ha ez megvan, nyert ügy, nehéz eljutni oda. Függetlenség sem árt, ha nagyon sok mindentől fuggsz a csaladodtol, akkor sem lehetetlen csak azokat is rendezd el.
2018. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!