Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal sikerülhet...

Agykontrollal sikerülhet muunkát találnom?

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha agykontrollos munkakörbe keresnek munkaerőt, akkor szerintem mindenképpen.
2019. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%

oh jajj


\_(ˇ~ˇ)_

\

2019. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Igen :D Erősen akard hogy keresel munkát és találni is fogsz!
2019. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Én eladò voltam egy butikban 10 éve. Nagyon untam, de akkoriban kevés lehetőség volt(kisváros), nekem meg csak értettségim volt, semmi tapasztalat, az volt az első melóm. Elkezdtem programozni az agykontrollal(meditáció minden reggel), hogy egy nyugis irodában dolgozom, jönnek az ügyfelek, foglalkozom velük, pc előtt ülök, pedig semmi kilátás nem volt rá. Akkoriban alig volt meló ilyen helyeken a környéken(akkor volt a gazdasági válság, szüntek meg a munkahelyek sorban) Örültél, ha bármilyen állásod akadt. Kb 1 hónapja agykontrolloztam, mikor felhìvott egy ismerősöm, hogy a kolléganője kiköltözik külföldre, megüresedett az állàsa az irodában, gyorsan kellene valaki, érdekel e.

Nem értettem, mert nem voltunk közeli barátok és semmi ilyen jellegű tapasztalatom nem volt. Megkaptam a melót. Még az asztalom is úgy volt elhelyezve a helységben ahogy azt a "képzelgéseimben"elképzeltem, ledöbbentem.4 évig dolgoztam ott, életem legnyugisabb munkája volt. Nem tudom, létezhet e ekkora véletlen.

2019. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Utólag megkérdeztem, miért engem keresett. Azt mondta, hogy igazából fogalma sincs, azt se tudta, milyen végzettségem van, vagy hol dolgozom. Mikor a főnöke kérdezte, tud e valakit, én voltam az első gondolata, bár maga sem tudja miért. Akkor hirtelen fel is hívott gyorsan és a többi ment magától...pedig előtte fél éve nem beszéltünk ès csak futólag ismertem...
2019. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Minek a munka? Töltsd fel agykontrollal egyből a bankszámládat, és akkor már nem is kell a munkával görcsölni. Ha ez ilyen flottul működik ahogy az előző mondja...
2019. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolso nem hiszed el de az már töbször sikerült.

De allaskeresesbe valmiert nem.


Nyertem sorsjegyen is annyit amennyit akartam , jott mashonnan is par milla, de tudom sokan kinevetnek de nem annyira jo am itthon ülni.

Hiába van mrg mindenem.


Kifejezettem egy allas erdekelne.

2019. márc. 6. 21:12
 8/15 anonim ***** válasza:

én anno, mikor munkát kerestem, azt képzeltem el mindig a meditációk során, hogy mesélem a barátaimnak, megírom az ismerőseimnek, hogy van munkám. és kb egy hónap múlva lett...

ahogy a 4-es is írja, azt képzeld el, hogy már ott vagy.

2019. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
"kifejezetten egy állás érdekelne" ez a baj, hogy rágörcsöltél erre az egyre. el kell tudni engedni, amit kívánsz, akkor válik valóra. csak ezt nagyon nehéz, de el kell képzelned, hogy tökjó enélkül is az életed, ez csak egy plusz lenne.
2019. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csereljunk add nekem a penzed en neked adom a munkam


En szeretek otthon ulni csak sajnos nem lehet mer nincs penzem pedig dejo lenne ha nem kene a tetves munkahleyre bejarni mindennap

2019. márc. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!