Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nálatok is működik az anyagiak...

Nálatok is működik az anyagiak bevonzása, agykontrollal, kódokkal és meditációval?

Figyelt kérdés
Volt, hogy kisebb nagyobb összegeket, bevonzottam bizonyos kódokkal, olyan is volt, hogy megálmodtam a lottó számokat, de nem tettem fel, de a számokat leírtam és az összest kihúzták. Mivel dolgozó ember vagyok, szeretem is a munkám, nem is vágyom nagy gazdaságra, (ezért is nem tettem fel a lottó számokat, mert nem akartam megnyerni), de meditálni és kipróbálni ilyen olyan kódokat, hogy hogyan működnek, szeretem, mert energiával tölt fel. A tegnap is relaxáltam, kódoltam, meditációt csináltam és nem telt el még egy fél óra sem, amikor felhívott egy rokonom, hogy jön nekem 150.000 Ft, mert valami örökséget kaptak vissza, amiből nekem is jár ennyi? De akárhányszor csinálom, kisebb nagyobb jutalmat mindig kapok. Vannak még olyanok, akiknél így működnek a kódok és a meditációk? A kódok alatt, 'A gyógyító kódok' könyv kódjait értem. Volt olyan, hogy betegségből gyógyítottam ki az anyukámat. Olyan rosszul volt, azt hittem itt a vég, kész, meghal, mondtam, hogy feküdjön le, elmentem a másik szobába kódolni és imádkozni, közben anyum elaludt, mind figyeltem, hogy nem e halt meg, aztán újra kódoltam, imádkoztam, aludt kb 4 órát, ha nem többet, mikor felkelt, azon kívül, hogy gyenge volt, semmi baja nem volt.

2019. jún. 20. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarsz nálam is bekódolni anyagi jobblétet?
2019. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kódolhatnál nekem is egy kis pénzt, mert úszok az adósságban, és nincs pénzem hónap végén kifizetni az albérletet. Szinte biztos, hogy hajléktalan leszek, ha csak nem történik valami csoda.
2019. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ilyen negatív mondatokkal nem csodálom! Amúgy mindenki tud kódolni saját magának és megváltoztatni a saját életét!
2019. jún. 20. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Ezek nem negatív mondatok, hanem a valóság.

2019. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, de, ha ilyen negatív mondatok hagyják el a szádat, azzal bevonzod a rossz dolgokat, te ki is jelented, hogy hamarosan hajléktalan leszel, próbálj csak jó dolgokat kiejteni, vagy legalább nem a rosszat megerősíteni + meditálni és kódolni!
2019. jún. 20. 14:28
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

De fogd már fel, hogy ez nem rossz vagy jó, hanem ez a valóság. Nincs jó meg rossz. Azzal, hogy kimondom, hogy esik az eső, nem leszek negatív, csak kimondom, hogy esik az eső. Attól, hogy azt mondom, hogy süt a nap, miközben esik az eső, attól még nem fog elállni az eső. Igen, majd el fog állni valamikor, de nem azonnal, és nem az én mondatom hatására.

2019. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
#6: pedig ha pozitívan állna hozzá sokat segítene!
2019. aug. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem érdekelne ez a téma.De hogyan is működnek ezek a kódok,mit kell csinálnom??Én szeretnék pénzt vonzani az életembe,előre is köszi
2020. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
????
2020. márc. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!