Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az alváskontroll gyakorlatot...

Az alváskontroll gyakorlatot csinálta valaki?

Figyelt kérdés
Súlyos álmatlansággal küzdök és érdekelne minden megoldás a gyógyulás érdekében.
2019. jún. 29. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szedsz valamilyen gyógyszert?

Nálam egyszer a béta-blokkoló okozott valami idegrendszeri zavart, és annak ellenére sem tudtam elaludni 3 napig, hogy hulla fáradt voltam testileg, lelkileg.

Elég ijesztő volt. Azt hittem, hogy megtámadott egy nagyon ritka baktérium, aminek hatására nem tudsz többé elaludni, és meghalsz.

2019. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Altatót szedek 8 hónapja, de már azzal se nagyon. Előtte 2,5 évig semmit. Túléltem napokat, heteket alvás nélkül. 1 hét alatt 6 órát alszom altatóval. Végkimerülés állapotában vagyok. Amikor már reszketek és zsibbadok, akkor se tudok aludni.
2019. jún. 29. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:

A gyógyszer sosem oldja meg az alap problémát, csak elnyomja a tüneteket.

Orvosnál voltál már?

2019. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, gyógyszert írnak fel.
2019. jún. 29. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Töltsd le, az alapgyakorlatot először.

Napi 3 szor csináld.

Ez is rendbe tesz. Tapasztalat

2019. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy egy trauma lekapcsolta, átkapcsolta az idegrendszerem. KÉptelen vagyok aludni...kétségbe vagyok esve.
2019. jún. 29. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:
A szabad ég alatt próbáltál már aludni?
2019. júl. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!