Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan meditációs...

Tudnátok olyan meditációs gyakorlatot ajánlani ami segítene feldolgozni egy szerettem halálát?

Figyelt kérdés

Magam sem tudom miért de nem tudom feldolgozni,képtelen vagyok,ezzel kelek,ezzel fekszem pedig már fél éve...

El kéne engednem tudom...!

Nem vagyok nagy meditálós de végső elkeseredésemben nem látok más megoldást.

Azóta az életem is teljesen kesze kusza, elég sok területen vannak problémáim,sőt szinte minden téren...

Teljesen kivagyok..



2015. aug. 25. 11:20
 1/6 anonim válasza:
0%
Szerintem nyugodj meg és inkább aludt ki magad a meditálás hülyeség csak az idődet veszteketnéd gyógyszert véletlenül se szedj mert arra rászoksz. Gondolj a szép emlékekre hogy ő Mostmár jó helyen van. Ha akarsz írhatsz privibe meghalgatlak szivesen.
2015. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Duenna ***** válasza:
2015. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

"Tudnátok olyan meditációs gyakorlatot ajánlani ami segítene feldolgozni egy szerettem halálát?"


Ha egyébként nem vonz a meditáció, akkor a zen meditációt javaslom. Ha tényleg érdeklődéssel csinálod, akkor magabiztosabb, kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb leszel. Főleg ebben segít, de a szeretted halálának feldolgozását is megkönnyíti. De ez önmagában nem elég, fontos, hogy megbeszéld a gondod olyan emberekkel, akik átlátják a helyzetet (például aki régebben hasonlóan járt), mert most lehet, hogy a gondolataid magukban forognak.

2015. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=uWtbhas8KYE


Bár ez szerelmi bánatra van, de az EFT nagyon hatásos, ha tudsz angolul akkor Brad Yates videoit ajánlom.


Tényleg lehet hogy jó lenne ha valaki lenne akivel megbeszélhetnéd

2015. aug. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 esopus ***** válasza:
Őszintén ajánlom magfalvát ha elmész megérted hogy miért
2015. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ilyen esetben nincs okos és hülye dolog szerintem!

Változó,hogy kinek mi segít a gyász feldolgozásában.


A buddhistáknak például könnyebben megy az elengedés mert a meditációk,tanítások során "megértik",hogy az életben mindig,minden változik körülöttünk.

Beleértve a születést és a halált is.

És így van ez minden mással is.

Ami tegnap még jó volt,az mára elromlott.

Pl.Pár éve még nős voltam.Családom volt.Ma már nincs :(

De most van egy újabb társam akit újra szerethetek.

Lehet,hogy holnap már nem lesz.Ki tudja?

Semmi sem biztos és konstans az életben!


„Az élet egy folyamatosan változó mozgás:

a gyermek születése a csecsemő halálát jelenti,

aztán a kamasz megszületése a gyermek halálát.”

„Nincs semmi,ami állandó:a nap és a hold felkel,majd lenyugszik;

A tiszta,áttetsző napot a sötét,sűrű éjszaka követi.

Minden változik,óráról órára.”

Buddha


F40+

2015. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!