Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen gyakorlatot tudnátok...

Milyen gyakorlatot tudnátok ajánlani pánikroham elkerülésére?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt elvégeztem az Agykontroll tanfolyamot, de csak a 3 ujj technikát alkalmazom, ha szükséges. Sokat felejtettem. Nem diagnosztizáltak pánikbetegnek, "csak" határesetnek. Ez is épp elég szörnyű. Pár évente visszaesem, persze ennek mindig van előzménye. Nem akarok antidepresszánst szedni, volt szerencsém a Zolofthoz. Segíteni segített,de én inkább természetes gyógymódot alkalmaznék. Pillanatnyilag Brandenburg Neurót szedek, de még nincs 1 hónapja, gondolom kell több idő, hogy tartósan hasson. Orbáncfű teát is iszom naponta, enyhébb tünetekre ajánlják. Ha valaki sikeresen alkalmazott agykontrollt pánikra, kérem, ossza meg velem.
2017. febr. 11. 16:38
 1/5 anonim válasza:
Vegyél elsősegély cseppet! Teljesen természetes anyagokból van! Pár cseppet csepegtetsz a szádba és kész! Én vizsgák előtt szoktam,meg amikor bepánikolok valami miatt! Esetleg még hatásos természetes "nyugtatószer" a sedatif-pc(remélem jól írtam,de így is meg tudod találni) abból nyugodtan el lehet szopogatni naponta többet is és tényleg használ! Nyugodtan nézz utána,én mindegyiket használom,és azért ezeket,mert én is a természetes dolgokat preferálom! Viszonylag jó árban vannak,nem olyan drágák! Az elsősegély csepet csak gyógynövényes boltban lehet kapni,a másikat meg gyógyszertárban!
2017. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És Bocsi,hogy nem agykontrollos módszert írtam,de én sajnos nem tanultam ilyet... :/ Viszont írtad,hogy milyen jellegű a problémád,szóval remélhetőleg ezekkel valamennyire tudtam neked segíteni! :)
2017. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és az ötletet, még egyikről sem hallottam, ki fogom próbálni.
2017. febr. 13. 07:15
 4/5 anonim ***** válasza:
A 3 ujj technika a kenjük be sárral színvonal...
2017. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kövesd istent.

Tudatos gondolkodás. Ne szedj semmit sem.

Ha kell segítség, írj rám.

2017. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!