Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet még ingyen elvégezni...

Lehet még ingyen elvégezni agykontroll tanfolyamot?

Figyelt kérdés
múltkor mondta egy ismerősöm, hogy régebben, mikor ő járt agykontroll tanfolyamra, a nehéz anyagi helyzetben lévő emberek ingyen elvégezhették ezt a tanfolyamot. az agykontrollos honlapon utánanéztem, de sajnos nem találtam semmi ilyesmit.bízom benne, hogyha elmennék rá, akkor egy rakat problémát megtudnák oldani.csak sajnos nincs rá pénzem.ezért kérdem, van e még ingyenes tanfolyam.
2010. júl. 9. 21:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szerintem már annyira felkapott lett ,hogy nincs ingyenes. Az ismétlőknek is fizetniük kell. Illetve ingyenes a papoknak, meg nem is emlékszem még kiknek, de ezt én is a honlapon olvastam pár hónapja.
2010. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
tanároknak is ingyenes... elég gáz.. ennyi erővel a diákoknak is annak kéne lenni.
2010. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 4k05 ***** válasza:
100%
Természetesen ez nem pótolhatja teljes mértékben a tanfolyamot, de ha segít, olvasd el José Silva Agykontroll c. könyvét. Maga a könyv nem hosszú, inkább a technikák elsajátítása telhet több időbe. De akár ismerősöd is tudna ilyenkor érdemben segíteni, hiszen ő már elvégezte a tanfolyamot. Ingyenes lehetőségről nem hallottam még én sem.
2010. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
69%
igen lehet, ezt tanítják a korlátoltaknak
2010. júl. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

a könyvet a vége felé már untam, mert ott ha jól emlékszem csoportos meditációról vagy valami hasonlóról volt szó.én meg maximum ezzel az 1 ismerősömmel tudnék gyakorolni, mivelhogy ő az egyetlen haverom, aki érdeklődik ilyen dolgok iránt.

mellesleg próbáltam gyakorolni a képvizualizációt, de a mellkasomban, a szívem környékén kellemetlen érzést éreztem. és nem tudom miért. mintha bűntudatom lenne, hogy gyakorolni próbálok.de ez olyan hülyén hangzik....nem tudom rá a választ hogy miért éreztem.nem fájt, csak gátolt abban, hogy hibátlanul nyélbe üthessem a dolgot.a tanfolyamon 100% hogy ilyen nem fordulhatna elő. de hátha nem tudok eljutni akkor...

2010. júl. 10. 13:49
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
A papoknak is ingyen van...
2010. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
mert végülis a pap miből fizetné? max a hívők adakozásából... :S
2010. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Abból, amiből a többi kiadását, nem?

Vagy a papok nem kapnak fizetést? :D

2010. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2010. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Alapítványon keresztül kell igényelni a támogatást, akkor sem teljesen ingyenes, hanem egy részét elengedik a díjnak. Legalábbis így tudom, ott van a honlapon. Az alapítványra keress rá és érdeklődj náluk!
2010. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!