Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy bizonyos férfi, aki...

Van egy bizonyos férfi, aki nagyon unszimpatikus. A közelemben lakik. Tudom, hogy én neki bejövök, de nekem egyáltalán nem. És ez nagyon zavar engem. Nagyon ritkán, de álmodom vele. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 10:06
 1/4 schocko ***** válasza:
74%
Ő lesz a férjed.
2015. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 tökéletes megfejtés, ez így van, :D
2015. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Voltam hasonló helyzetben,a végén még meg is állt a kocsijával betessékelt,ajánlatokat tett –nem járnék rosszul stb. Mondhatnám szinte zaklatott.

Egy idő után keményen véget vetettem mivel nem voltam kiskorú, de idősebb pasi volt és ez nagyon nem tetszett.

Amíg nem szólít meg nincs alkalmad megmondani nem vagy rá vevő, még baráti szinten sem.

Igyekezd elkerülni a találkozásokat, a tekintetét(ne nézz a szemébe), akár van barátod,akár nincs mutatkozzál egy jó kiállású pasi társaságában- lássa van párod!

Higgy a megérzéseidben, mert idővel beigazolódnak az első benyomásod. Nálam a megérzéseim az élet minden területén működnek.


Ha szellemi szinten nézem a dolgot (mindenki saját hite szerint),lehet előző életedben ártott neked,és még ha megszületéskor a ’’ feledés fátyola,, eltakarja az információkat,mégis a lélek emlékszik valamilyen szinten.


Az is lehet rá van(nak) tapadva rossz szellemek,démonok és ezért érzékeled negatívan.


Lehet a gondolatai,érzései, fantáziálgatása veled kapcsolatosan nem tetszik a Te lelkednek és ily módon érzékeled őt negatívan.


A lények kerüld el ,ne foglalkozz vele te csak koncentrálj a saját dolgaidra,éld az életed!

2015. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
barbi te vagy az >.<?
2015. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!