Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Elveszett tárgyat keresek,...

Elveszett tárgyat keresek, hova tűnhetett? Agykontrollal, vagy más (távérzékelő) technikával meglelitek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Emlékezz vissza, hogy mit csináltál mikor utoljára láttad/nálad volt.


Én speciel ma a szemüvegemet tökítettem el, hál' istennek jó sok dioptriám van és arra se emlékeztem, hol rakhattam le. Végül szisztematikusan végigmentem a lakáson, közben hunyorogva mint valami fogyatékos és meg lett.


Amúgy a TV tud távérzékelni, meg a telefonod, az agyad nem.

2019. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg magadtól, hol van, és oda fogsz találni.
2019. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ez amúgy nem távérzékelés, csak egyszerűen ezáltal előhívod a tudatalattidból az infót, és automatikusan oda fogsz menni.
2019. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A helyzetet bonyolítja, hogy nem kizárt: ellopták. Tehát a kollektív tudatba / tudatalattiba is érdemes volna rácsatlakozni, akinek jó érzéke van hozzá.
2019. júl. 12. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig ezt szoktam csinálni.


Kiállok a szoba közepére és elkezdek gondolkozni, hangosan kimondom, hol lehet az xy?


Elkezdem kutatni az első számú helyet, a másodikat, a harmadikat és valszeg negyedszerre meglesz és általában mindig ott van ahol legutoljára keresnéd.

2019. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valaki rám írt, valszeg ezen kérdés kapcsán, de akkor félreértett, ez úton üzenem. Ugyanis nekem nincs különösebb érzékem "távban felkutatni" dolgokat, embereket. Pont ezért tettem fel erről kérdést.
2019. júl. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!