Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Agykontroll

A kérdés

Elveszett tárgyat keresek, hova tűnhetett? Agykontrollal, vagy más (távérzékelő) technikával meglelitek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: agykontroll, mágia, jóslás, távérzékelés, parapszichológia

júl. 12. 19:22  Privát üzenet  

A válaszok

Emlékezz vissza, hogy mit csináltál mikor utoljára láttad/nálad volt.

Én speciel ma a szemüvegemet tökítettem el, hál' istennek jó sok dioptriám van és arra se emlékeztem, hol rakhattam le. Végül szisztematikusan végigmentem a lakáson, közben hunyorogva mint valami fogyatékos és meg lett.

Amúgy a TV tud távérzékelni, meg a telefonod, az agyad nem.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont júl. 12. 19:37 Privát üzenet
Kérdezd meg magadtól, hol van, és oda fogsz találni.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont júl. 12. 19:54 Privát üzenet
De ez amúgy nem távérzékelés, csak egyszerűen ezáltal előhívod a tudatalattidból az infót, és automatikusan oda fogsz menni.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont júl. 12. 19:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A helyzetet bonyolítja, hogy nem kizárt: ellopták. Tehát a kollektív tudatba / tudatalattiba is érdemes volna rácsatlakozni, akinek jó érzéke van hozzá.

# 4/5Időpont júl. 12. 20:16 Privát üzenet

Én mindig ezt szoktam csinálni.

Kiállok a szoba közepére és elkezdek gondolkozni, hangosan kimondom, hol lehet az xy?

Elkezdem kutatni az első számú helyet, a másodikat, a harmadikat és valszeg negyedszerre meglesz és általában mindig ott van ahol legutoljára keresnéd.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont júl. 15. 15:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nálatok is működik az anyagiak bevonzása, agykontrollal, kódokkal és meditációval?
Agykontrollal tapasztalatok? Megeri elkezdeni?
Írnátok szerelmi sikereket amiket agykontrollal értetek el?
Hogyan motiváljam magam hogy szívesen, örömmel keressek munkát? Pl. Milyen képet vizualizáljak agykontrollal, vagy csak simán pozitív gondolkodással?
Lehet virtuális valóságot teremteni agykontrollal?
Agykontrollal nyeremény bevonzása? Valaki próbálkozott már ilyesmivel? Működik?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Agykontroll rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!