Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje meg halt a nagymamám, nem is tudom már mikor. Talán 1 éve.

Nem voltunk valami jóban.

Nem telik el ugy nap hogy ne álmodnék róla. Elég intenzívek.

Álmomban mindig megölelget és megpuszilgat.

Valamit üzenhet nekem?

Gondolkodtam abban is hogy gyermeket tervezünk a párommal és ő vigyázz ránk vagy esetleg leakar hozzám születni? Szerette nagyon az életet!

Mi lehet??? :(



2019. júl. 24. 11:10
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy csak nagyon megviselt téged a halála..
2019. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Toboz111 ***** válasza:

Sok minden. A legfontosabbat nem írtad meg. Neked mi az érzésed ezzel kapcsolatosan. A gondolat most nem igazan számít.

Az, hogy szerette az életet választ adhat rá, no meg az ölelgetés is - a nagymama nem lépett tovább és inkább ittmaradt? /A Casper című filmet tudom ajánlani./

Életkorodat, vitalitásodat tekintve mondhatod azt, hogy te vagy a legjobb állapotbana családból és fiatal vagy? Mit éltél meg a temetés alatt? Nem törvényszerű, de lehet, hogy elhalt lélekként veled van és szeretne egy "hazavezetést".

Az a tény, hogy gyermeket terveztek lehet egyfajta vészcsengő, ideje lenne rendezni az életkörülményeket. Minden szinten.

2019. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!