Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Regi vissza tero allom....

Iceberg kérdése:

Regi vissza tero allom. Mindeg ez a regi szerelmemnek hitt fiuval allmodom, mindeg nagyon szeretjuk 1mast. Az arcat nem igazan latom de TUDOM es ERZEM hogy o az. Miert jon folyton vissza ez az allom?

Figyelt kérdés
Boldog, szep hazassagban elek mar 24 eve. Mikor 15-16 eves voltam bele szerettem a tesom legjobb haverjaban. Neki is tetszettem de mivel o 4-5 evvel idosebb volt mint en gondolom nem "mert" igazan kozeledni.(ezt be is valotta amikor taliztunk) Eljartunk tancolni, moziban ide-oda de igazabol semmi komoly nem tortent kozottunk. Megis nagyon fajt mikor vege lett. 2 evvel ezelott "ratalatam" es haza is utaztam hogy talalkozzam vele.(de ezek az allmok akkor is leteztek amikor fogalmam sem volt rola hogy mi van vele, merre el, van-e csaladja stb) Akkor derult ki hogy neki sem voltam kozombos de mivel meg "gyerek" voltam inkabb tovabb lepett, nem akart csalodast okozni. Vagyis a szeretet/szerelem kozos volt de 1ikunk sem merte bevallani a masiknak. Azota is nagyon gyakran allmodom errol a fiurol?! Erdekelne mi lehet az oka? Mit szeretnenek ezek az allmok mondani nekem?
2010. júl. 11. 16:55
 1/4 d,jpt L válasza:

Elég nyilvánvaló, hogy az álom nem egy kis manó, aki mondja neked a dolgokat. Az álmod is te vagy, ergo azért álmodsz róla, mert a valóságban is sokat gondolsz rá.

Annyira unom már ezeket a kérdéseket, hogy le se' lehet írni...

2010. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a tudatalattidban még mindig szereted és ezért álmodsz róla.
2010. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tanulj meg írni
2010. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt szeretnék mondani az álmaid, hogy sürgősen tanulj meg írni!!!
2010. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!