Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentett ez az álom (de...

Mit jelentett ez az álom (de lehet, hogy három álom egybefolyva)?

Figyelt kérdés

Illetve számít, ha három különböző álom részletei voltak? Nem emlékszem már rá pontosan, de lehet, hogy párszor felébredtem és visszaaludtam közben.


Az egész úgy indult, hogy egy ház konyhájában voltam. Nem volt ismerős a ház, de egy kicsit emlékeztetett a régi házunk konyhájára, de azért sok eltérés volt, inkább az ablak...ami hasonlított. Az ablakon kinézve a kert viszont teljesen ismeretlen volt. Volt kint egy miniház formájú madáretető. (Talán tél volt a kertben.) A madáretetőre mindig rászállt egy hatalmas, nagyon fura kinézetű fekete/szürke madár, aminek nagyon kicsi csőre volt, de óriási teste. Nem normális méretű madár volt, nagyobb volt, mint a madáretető.

A lényeg, hogy mindig zörögtem az ablakon, hogy elijesszem, mert a kicsi madaraknak (cinke, veréb) raktam bele a magokat és nem ennek a nagynak.

Aztán amikor már a kopogtatásra sem szállt el az a nagy madár, akkor kicsit félve, de kimentem.


Na itt elvesztettem a fonalat egy ideig, de utána kint az anyámat kezdtem el keresni. Rossz előérzetem volt és meg akartam találni. Egy szintén csak félig ismerős utcán sétáltam el. Az egyik oldalon házak voltak, a másikon viszont egy mélyedés, "völgy", zöld övezettel: fű, bokrok, fák. A zöld övezeten egy romos épület falmaradványai voltak és talán egy régi kút is. Anyu a rom mellett feküdt a fűben. Lerohantam hozzá, elkezdtem ébresztgetni, de tudatosult bennem, hogy már hulla merev, nem él. Szólongattam és sírtam.


A harmadik részletben valami szálláson voltam vendégként. A szobámban volt egy elég nagy medence is. Na ez a rész a legködösebb, de találtam valamiféle madárfiókát a szobában. Már voltak tollai és fekete volt. Nem volt ez sem valami hagyományos madár és azt hiszem elég jól úszott a medencében, ahova én is bementem, habár valójában nem tudok úszni. Megsajnáltam és odavittem az ágyamra, adtam neki a kajámból, hogy legalább amíg itt vagyok jót egyen. Végül összepiszkította az ágyat és nagy kupit is csinált, de nem zavart. Eldöntöttem, hogy reggel majd kicsempészem őt a táskámban és magammal viszem, mert annyira megszerettem.



2019. aug. 4. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Privát üzenetbe segíthetek, elég bonyolult álmod volt.
2019. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Azt megköszönném.
2019. aug. 4. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!