Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

(Kb. 13 éve van valaki, akibe szerelmes vagyok,híres amerikai világsztár sajnos ezért nem sok alkalmam van vele beszélgetni/találkozni. Beszéltem már vele személyesen többször is meg van képünk, szóval nem az van, hogy csak úgy elhiszek mindent, amit a médiában láttam róla.)


Azt álmodtam, hogy koncerten voltam, végig engem nézett, de egy kerítés választott el minket. Odajött hozzám és mondtam neki, hogy az minden álmom, hogy keringőzzünk. átnyúlt a kerítésen egy résen és megfogta a kezem és táncoltunk. Öltönyben volt.

Annyira részletesen emlékszem az álomra.

Mit jelenthet ez?

26L



2019. aug. 3. 16:47
 1/6 anonim válasza:
73%
Röviden annyit, hogy szeretnél vele közelebbi (akár hétköznapi) kapcsolatot.Velem is volt hasonló és én úgy éreztem, nagyon szeretném, ha mondjuk legalább barátok lehetnénk szóval szerintem ez nálad is valami hasonló lehet
2019. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Azt, hogy odavagy érte. Mellesleg 26 évesen már több eszed lehetne ennél, 12-14 évesen szokás világsztárokba szerelmes lenni.
2019. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vágyakozás és közelebbi kapcsolat, ami rólatok szól. Persze jobban is ki lehetne elemezni, de nagy vonalakban ennyi.


Hogy ki, kibe, hogyan, meddig, milyen úton módon és legfőbbképp hány évesen lesz szerelmes, az mindenkinek a magánügye!!!

Ezt vitatni és firtatni, nem hogy tiszteletlen, de több a soknál.

Nem tudom, hogy van bőr a képeden, de vehetnél magadra egy kis modort. Bocsánat kedves hozzá szóló, de nem tűröm az ilyen megnyilvánulást.

2019. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vágysz rá, hogy találkozzál vele.


Meg egyébként akár lehetne reinkarnáció is a sztoriban, lehet is, de lehet, hogy az nincs benne. Hogy pl valami korábbi életben közel álltatok egymáshoz akár;és akkor azért éled meg ilyen rosszul a hiányát.

2019. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem is tiszteletlen, mindenki azt szeret, akit akar (vagy nem). Ez nem korfüggő..

80 évesen is ő lesz minden vágyam.

Utolsó válaszolónak írtam üzenetet. :)

2019. aug. 12. 02:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha elérzékenyülsz(koncerten voltam), hogy gondol-e rád(végig engem nézett). Mert távol van tőled(kerítés). Felhív(odajött hozzám) te mondod, hogy szeretnéd érezni a közelségét, testét(minden álmom, hogy keringőzzünk). Ha szabadideje engedi(résen) és a közelben van dolga(átnyúlt a kerítésen), akkor találkozol vele személyesen(megfogta a kezem és táncoltunk). Hivatalos körülmények között(öltönyben volt).
2019. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!