Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megfejtenétek nekem is az...

Megfejtenétek nekem is az álmom? Pár részlet lent.

Figyelt kérdés

Táborba mentem (21 évesen), és több férfi is volt ott akiket látásból ismerek, tetszenek nekem.

Aztán a táborba érve tapasztaltam, hogy teljesen üresen vittem el a bőröndöm, fordulhatok haza a cuccaimért.

A fiúk közül akit nagyon jó pasinak tartok(túl jónak is), az elején udvarolt nekem, eljött velem a cuccaimért, gyalog indultunk meg a város másik végébe pedig közbe mentek el mellettünk a villamosok, buszok. Aztán ez az érdeklődés lankadt is a srác részéről már csak a tábor érdekelte.

Egy másikkal lett baráti kapcsolatom.


Nagyjából ennyi hátha nekem is tudtok fejtegetni belőle:)

Előre is köszi.


2019. aug. 6. 20:19
 1/2 -remete- ***** válasza:
A fiuk vonzalom a börönd azok érzéseid amikkel rendelkezel a fiuk irányába. Gondolom a vonzalmad és az érzésed nincs harmóniában.
2019. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elkezdtél járni egy vallási közösségbe(tábor) ahova több férfi ismerősöd is jár. De nem érdekel a dolog, nincs rá lelki erőd(üresen vittem el a bőröndöm). Menekülésképp(fordulhatok haza) gondolkodásra van szűkséged(cuccaimért). Aki udvarolt neked, segített a gondolkodásban(eljött a cuccaimért) melléd állt(gyalog indultunk) nem foglalkozva senkivel(város másik végébe). Pedig volt neki fontos dolga(mentek el villamosok), meg a batátai is otthagyták(buszok). De pechedre ez az egész csak a vallás miatt volt(csak a tábor érdekelte).
2019. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!