Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van-e annak jelentősége ha...

Van-e annak jelentősége ha egy gyereknek néha olyan álmai vannak, hogy egy nagyon rövidet jósol az álma? Akár olyan filmjelenetet amit még nem látott. Mit gondoltok erről? Neked hasonló mi volt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
inkább a lottószámokat kellene.
2019. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne. De akkor nem írnék ide. Még a számokat se.
2019. aug. 17. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Az ên gyerekjem megálmodta hogy testvére lesz. ( azt mondta pontosabbsn, hogy latta álmában hogy egy kisgyerekkel jtszott, akiről tudta hogy a testvére).

A poén az, hogy kb.2-3 hetes terhes lehettem, és előtte semmit nem mondtunk , babonából se, meg úgy nem volt téma....

2019. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekem többször is volt ilyen. Sőt, az is előfordult, hogy hallottam egy szót álmomban, és mikor felébredtem, kiderült, hogy tényleg létezik ez a szó, pedig korábban még sose találkoztam vele.

(a szó az "óvantag" volt)


Hát...kamilláztam nagyokat, hogy mi a franc, hol jártam én éccakka...

2019. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Nincs.
2019. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Én a kaptárból, a kutyákkal álmodtam, még 98-ban.
2019. aug. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Puffinlekvár válasza:
Nekem olyan volt, hogy összeveszek valakivel és aztán tényleg összevesztem, apróságok , szerintem ezzel nincs baj. :)
2019. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Ez egy nagy ajándék is lehet a gyereknek, ha megtanulja használni. Évek óta elemzek álmokat. Viszonylag ritka, hogy valaki megálmodja a jövőt, de ez létezik, tapasztaltam én is. Az álmokat elég nehéz megérteni, hogy mit is akarnak jelezni.


Nagyon kevés emberrel találkoztam, aki hasonlóan álmodik meg dolgokat, mint a gyereked. Az az érdekes, hogy ezek az emberek hat újjal születtek mind, akik viszonylag gyakran álmodják meg a jövőjüket. A te gyerekednek nem volt valami szokatlan dolog a születésekor?


legyen szép a napod!

2020. ápr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!