Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elnézést mindenkitől, hogy...

Elnézést mindenkitől, hogy ide írom de nem találtam ehez hasonló témát. (? )

Figyelt kérdés

Nem kell elhinnetek.


Egy ideje a halott rokonaimmal álmdok és sokszor megkérdezik, hogy nem-e akarok velük maradni?


Sosem hittem az ilyen dolgokban mivel nincs bizonyíték arra, hogy létezne túlvilág.


1 hónapja kezdtem álmodni róluk.

Anyám volt az első aki az álmában a halottakkal beszélt, sokszor volt az, hogy éjszaka közepén felébresztett, hogy figyelnek minket.


A házunkba is furcsa dolgok történnek, zajok,hangok,léptek hangja.


Esetleg mit kellene tennem?


2018. nov. 15. 21:20
 1/10 anonim válasza:
2018. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Haha esetleg kaphatnék egy telefonszámot? :D
2018. nov. 15. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Téma: Ezotéria, vagy Egyéb kérdések.

Miért ne hinném el? Az álmok világában nincs lehetetlen. Nyugi, egy idő után el fog múlni.

Az már más kérdés, ha ébren is zörejeket véltek felfedezni. Szerintem, anyukáddal együtt jó lenne pszichológushoz fordulni.

2018. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3# Köszönöm, megtaláltam.


Voltunk pszichológusnál és azt mondta, hogy azért álmodok róluk mert hiányoznak, emi szerintem ez igaz is.


Csak anyámnak a viselkedése zavar.

2018. nov. 15. 21:35
 5/10 anonim válasza:
Álmodban az asztrális síkon tartózkodsz, ott, ahol a holtak is. ezért találkozol velük. Mi ezen a meglepő?
2018. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 az a meglepő, hogy arra kérnek hogy maradjak velük.
2018. nov. 15. 21:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Spirituális szempontból nem jó, ha nem engeditek el a halott rokonaitokat. Ha itt ragadnak csak úgy tudnak létezni, ha a ti életenergiátokat fogyasztják. Ami miatt fáradékonyak, betegek lesztek. A szellemek nem tudnak gondolkodni csak a birtokukban lévő információk alapján cselekednek. Előbb utóbb lehet rávesznek benneteket az öngyilkosságra, hogy velük lehessetek. Vagy olyat tetetnek veletek, amit ők nem mertek, mikor még éltek.

A legjobb amit tehettek, hogy segítetek a lelkeknek továbblépni. Keresnetek kell egy spiritisztát.

2018. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
7-es! Attól, hogy meghalt valaki, még nem lesz hülye! maximum zavarodott, amíg el nem fogadja a sorsát
2018. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szellemeknek nincs agya, amivel a körülötte lévő információkat feldolgozhatja. Ellenben látják a mi gondolatainkat és minket bírnak rá, hogy gondolkozzunk helyettük. Az alapján cselekednek, ami információ a rendelkezésükre áll. A szellemnek van célja és velünk halandókkal akarják megoldani.
2018. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nő vagy, úgy gondolom.

Tiszta légy, ez a lényeg.

Belülről tudni fogod mindig,

mit kell tenned.

2018. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!