Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap előtt kezdődött, hogy...

Tegnap előtt kezdődött, hogy nagyon valóságosak lettek az álmaim. Mért van ez?

Figyelt kérdés
teljesen úgy érzem, mintha tényleg megtörténtek volna, és még arra is emlékszek ,amit az álmomban mondok, majdnem szó szerint. és az összes álmomra emlékszek (ezt onnan tudom, hogy éjszakánként kb 4-5 álma is van az embernek, de a legtöbb persze elfelejti, nem emlékszik rá... én viszont mindre emlékszek!!!) Nem tudom, mi ez, de nagyon furcsa...
2010. júl. 13. 13:03
 1/9 M@x ***** válasza:
Alvásparalízis
2010. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is előfordul ilyen, de én sem tudom , hogy mitől van. nem hiszek az ilyen "jóslásban-előrelátásban-"viszont az álmokban van valami. nekem gyakran előjönnek az álmaimban olyan szimbólumok amik a jelenlegi vagy múltbeli dolgokat jelképezik, és néha ezek be is jönnek. Pl ha vízzel álmodom, valaki mindig beteg lesz a környezetemben.
2010. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
talán egy huzamosabb tudatos álom.
2010. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem alvásparalízis.

Amúgy üdva tudatos álmodók körében:)

Élvezd amig lehet

2010. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez nem alvásparalízis. az alvásparalízis az álmodban törté-nő bénulást jelenti tömören, ami álmokkal van egybekötve de köze sincs ahoz hogy mennyire emlékszel az álmaidra.

tudatos álmodsnak is csak távolról nevezném, hiszem az hogy emlékszik rá, még nem jelenti hogy tudatos.

szerintem itt egyzserűen annyiről van szó hogy megváltozott az alvástendenciád. ha túl mélyen alszunk és hirtelen ébredünk elfelejtjük az álmainkat. valószínű most éppen annyit alszol amennyi jo, és ezért emlékszel rájuk tisztán.

2010. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez magyarázná az utolsó álmot, amit az alvás során él át, de azt írta a kérdező, hogy mint a 4-5 álmára emlékszik. ÉN minden nap emlékszem kristálytisztán arra, amit álmodtam, de 2-nél többre sosem emlékeztem még.
2010. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !! igen, mind a 4-5re (mert tudományosan bizonyított tény,hogy annyit álmodunk egy nap.)


Amúgy egy ideje elkezdtem írkálni, hogy mire emlékszek az álmaimból, még azonnal, ébredés után, és minden egyes részletét meg is néztem egyből az álmoskönyvben.

...talán ettől lehet ??

2010. júl. 22. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt már kb havonta 1 - 2 ször álmodok igy ritkán ha emlékszem
2010. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a tudatos álmodás mitjelent pontosan..?
2011. ápr. 1. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!