Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez egy szellem? Pár hónapja...

Ez egy szellem? Pár hónapja kezdődött az egész. A szobámban történt, hogy lefekvés előtt pár órával éreztem, hogy megváltozik a levegő és feszült lettem, egy csomó keletkezett a torkomban, mintha valami nyomná belülről a tüdőmet.

Figyelt kérdés
Valahol ez felerősödik, így tudom, hogy hol van. Nem szokott gyakran "megjelenni" (nem látom ugyanis), bár változó, körülbelül fél hónapja nem volt semmi nyoma, most pedig három napon belül kétszer. Nem voltam stresszes és nem csak egy alkalommal történt meg. Ahogy járkálok a szobámban érzem, hogy Nem félek tőle, bár tartom a távolságot, valahogy már megszoktam. Általában csak itt van velem a szobámban Pár perctől fél óra terjedelmében, vagy elmegy. Nem tudom eldönteni, hogy ez tényleg így van-e, vagy csak véletlen. Szkeptikus vagyok, ugyanakkor nem tudom hova tenni ezt az érzést.
2011. ápr. 5. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen létezhet. Hogy te mit érzékelsz belőle, az tőled függ. Szerintem ne figyelj erre, ne foglalkozz vele. Ne adj energiát ennek a "gondolatnak", ami lehet hogy a te gondolatod. Persze én sem tudhatom.
2011. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%
Szerintem inkább egy enyhe pánikbetegséged van, és ebbe magyarázod bele ezt az érzést.
2011. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Az hát, ott járt Casper. Nem láttad?
2011. ápr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen,szerintem is pánikbetegség.Tudom mert az vagyok,enyhe pánikbeteg,és ugyanezeket érzem mikor elö hagyom jönni,bár mostanában tünetmentes vagyok,hál istennek.Ha elkergeted a negativ gondolatokat,és nem gondolsz erre egyfolytában,meglátod semmit nem fogsz érezni.
2011. ápr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kopog akkor szellem, úgynevezett kopogós szellem. Ha nem kopog akkor pánikbetegség.
2011. ápr. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"nem felek Tole, bar tartom a tavolsagot"

Elfogadod a letezeset a jelenletet. Ne fogadd el, es ne gondolj ra, hiszen beengedted az "elmedbe", igy mar ezekkel negativ gondolatokat teremtettel, hiszen megvan a belso felelem, a szorongas.

Kezdjel el meditalni, relaxalni, vagy imadkozni lefekves elott, s ez segiteni fog.

2011. ápr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kezdődő pánikbetegséged van. Azért nem kéne mindent a szellemek számlájára írni, nevetséges...
2011. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az előző válaszolóknak: pánikbetegség lehet, vagy nagyon erős szorongásos roham.

Azért jön elő este, mert ilyenkor egyedül vagy, ingerszegény környezetben, nincs, ami lekösse a figyelmedet, így előjönnek a napközben lefojtott szorongások. Nem tudatosan jönnek elő, tehát nem tudod, hogy miért szorongsz, csak a tested jelzi, hogy valami baj van.

Ha nagyon zavar, akkor pszichológushoz menj el, akivel fel tudjátok hozni tudatos szintre azt a szorongást, ami ezeket a tüneteket okozza. Így, ha tudatos lesz, akkor le is tudod győzni.

2011. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ennel a kerdesnel több hsz-ban leirtam (ott 17.41 voltam), ami Neked is hasznos lehet, ha valoban igy van.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

Szerintem a panikbetegseg nemcsak egy bizonyos szobaban jelentkezik, de ha ennek mas jelei is vannak, akkor erdemes utanajarni. ujkorklub.hu iroja is panikbetegvolt, ott is van erröl sok hasznos dolog.

2011. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!