Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van állandóan dejavum?

Miért van állandóan dejavum?

Figyelt kérdés

Már kisebb koromban elkezdődött ez, hogy voltak teljesen random napok amiket előre megálmodtam (de még a legkisebb dolgokat is hogy pl. mászott a kezemen egy hangya vagy hogy mamámnak csokitorta volt a születésnapján) , és azok tényleg meg is történtek.

De sokszor van az is (például egy párbeszéd során vagy ha valamit csinálok) hogy úgy érzem, mintha már átéltem volna ezt... Más is van így vagy csak én vagyok ilyen 'fura'?



#álom #deja vu #miagyász
2019. aug. 30. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sztem mindenkinek van, de nyilvan aki erzekenyebb a megerzesekre, gyakoribb. Tök rendben vagy ettol.
2019. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hihetetlen hogy ilyen erős, és nem törted meg. Nekem azért nincs, mert régen túl erőltettem. Voltak órák, amikor 300+ volt, és többszörösek, szóval több változatú jövőt láttam, mindegyik változat azért volt más, mert tudta az előzőt.

Sajnos játék közben nem volt ilyenem, de beszélgetés részleteket láttam előre. Azzal teszteltem, hogy amikor előre láttam pár másodpercet, hagytam ugyanúgy lezajlani.

Örülj neki, hogy van! És gyakorolj rendesen, ügyesen.

2019. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég furcsa, de már akkor is tökre tetszett :D Köszi a választ
2019. szept. 3. 21:19
 4/5 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2019. szept. 3. 21:19
 5/5 Várhegyibence válasza:
100%
Deja vud?!,amugy a viccet félreténve a barátomnak is van ilyen úgyhogy azt nem tudom megmondani miért de biztosíthatlak hogy teljesen normális
2019. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!