Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok állandóan az...

Miért álmodok állandóan az időutazásról?

Figyelt kérdés

Szóval a történet:

Mostanában elég sokszor (szinte minden nap) azt álmodom, hogy képes vagyok az időutazásra és mindig abba az évbe megyek vissza, ahol komoly dolgokat tudok megváltoztatni az életemmel kapcsolatban, majd onnan elölről kezdeni mindent.

Ez mit jelenthet?



2019. jan. 9. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szeretnéd megváltoztatni néhány múltbeli döntésedet, mert nem vagy elégedett a jelenlegi életeddel, és ez nyomaszt.
2019. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez teljesen így van, ahogy írtad.

Hogyan tudok ezen tovább lépni?

2019. jan. 9. 22:56
 3/5 anonim válasza:

Én is voltam így!

Ott tanultam meg hogy tökmindegy hogy mit csinàlsz, holnap reggel ígyis úgyis fel kell kelni!

Ha meg màr felkelek akkor megpróbàlom jobbà tenni a jövőm!

Meg persze kell egy kis idő, önismeret, elfogadás. Ha mihamarabb letudnàd akkor orvosok is tudnak segíteni, ha kibeszéled màr attól is jobb.

Som sikert

Ps. Szedd össze magad, mert senki màs nem fogja helyetted!

2019. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem... Köszönöm! Igyekszem...
2019. jan. 10. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekes módon mostanában erről csomót lehet hallani (időutazás) veszem példának hogy az időutazó ipse azt mondta hogy jó lesz februárban és nem kizárt hogy lesz
2019. jan. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!