Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok majdnem minden...

Miért álmodok majdnem minden nap a volt barátommal?

Figyelt kérdés

Kezd már zavarni--egyszerűen nemtudom miért de majdnem mindennap vagy mind másnap álmodok vele.

----------------------------------------------------------

Még egy kérdésem lenne.

Barátnőm is sokszor álmodik az elhunyt tatájával és mindig azon a helyen van az egész ahol a tatája élt.Ezekben az álmaiban mindig szerepel valami féle állat is ami meg akarja támadni.Ennek van valami jelentése?


2010. júl. 14. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért álmodsz vele, mert még mindig dolgozod föl azt, hogy vége lett a kapcsolatnak. Gondolkozz, tényleg elengedted őt, vagy még ragaszkodsz hozzá? Mit érzel ha rá gondolsz?


A barátnőd meg azért álmodik az "elhunyt tatájával", mert az ő tudattalania is próbálja feldolgozni ezt a tramuát az álmokon keresztül. Nem tudom, hogy mit álmodik pontosan, de ha viszonylag békés álom, akkor az állatm egyértelműen ezt a békét veszélyeztető dolgot, félelmet jelképez.

2010. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Tehát gondolom az állat jelképezi a halált, ami elvitte a családtagját is. És kit is támad meg? Ha az álmodót, akkor ő is fél a haláltól, vagy bármilyen váratlan eseménytől.

2010. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már kb 1 éve nem vagyunk együtt és ha rágondolok se érzek igazából semmit.Szoktunk találkozni de annyira nem túl jó a kapcsolatunk még beszélni is alig beszélünk egymással.

Ezért nem értem miért álmodok vele ...nem is az a baj hogy álmodtam de ilyen sokat?Kb 3 hete mindennap.ezért érdekelt csak hogy vajon miért van ez.

2010. júl. 14. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!