Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert almodok a volt baratomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert almodok a volt baratommal majdnem minden nap mar egy hete? Pedig mar egy eve nem vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a barátod Conan, a barbár.
2011. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is, 8 hónapja szakított velem, és rettentően hiányzik.

Még szerelmes vagyok belé, és erotikus álmaim vannak vele, meg hasonlók.

Nagyon rossz érzés, még aludni se tudok nyugodtan, amelett hogy egész nap ezen pörög az agyam.

2011. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez az hogy en nem vagyok szerelmes söt gyülölöm azt az embert, meg amugy is van mar uj baratom
2011. júl. 24. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor ne törődj vele.

Egy álom sok mindent jelenthet: azt is, hogy nem jelent semmit.

Lehet, hogy még van vele dolgod az életben, nem zártad le a dolgot, vagy éppen más..

2011. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszodat
2011. júl. 24. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:

és milyeneket álmodsz róla?

én másfél éve az akkori barátnőmmel, én is szoktam vele álmodni hol jót ,hol rosszat :S :(

2011. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet egymásról álmodunk xD
2011. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert lezáratlan ügyed van vele, ami nem hagy nyugodni. Mit álmodsz?
2011. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!