Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottam a barátommal majdnem 13 hónap után?

Figyelt kérdés

Én szakítottam vele, mert nem éreztem jónak a kapcsolatot, meg láttam rajta h neki sem olyan jó már. Mióta szakítottunk folyamatosan csak sírok. Viszont azóta szinte folyamatosan beszélek vele, tök jól megvagyunk, még jobban mint amikor együtt voltunk. Miért van ez h én dobom őt, és én vagyok ki jobban? :/

16/L


2011. aug. 17. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor most sajnálunk amiért kidobtad a barátod :(
2011. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neem, most nem azt várom h mért én szenvedek, csak nem értem magam. Ennyire szenvedek nélküle, de vele se volt jó, és nem tudom mi a megoldás..
2011. aug. 17. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát átkonvertáltad egy olyan sráccá, aki törődik veled, de nem fekszel le vele. Zseniális.
2011. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivan?? Lefeküdtem vele.. vele vesztettem el..
2011. aug. 18. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy már nem fekszel le vele. Átkonvertáltad.
2011. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!