Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet ez...

Szerintetek mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

A nagy részére már nem emlékszem, de a vége pontosan megvan.


Egy teremben voltam, ahol viszonylag sok ember tartózkodott, majd 5-10 ember besétált fegyverekkel együtt, de teljesen nyugodtan. Mindenkire fegyvert rántottak, hirtelen nagy csend lett. Majd az egyik fegyverest, amíg nem figyelt, oldalról odalopóztam, és meglöktem, mire hirtelen minden fegyveres tüzet nyitott. Én lehasaltam a földre, de semmi menedék mögé, vagy alá, tehát simán eltalálhattak volna, de nem sikerült nekik, nem tudom, hogy miért, lehet, hogy direkt nem céloztak rám. Majd felkeltem a földről, és kirohantam a teremből, anélkül, hogy bárki is el akart volna találni (a többiek a teremben pedig valószínűleg meghaltak). Kinyitottam egy másik ajtót, ahonnan először azt hittem, hogy csak kicsit kell ugranom, de végül azon kaptam magam, hogy jó magasan vagyok, majd kiugrottam, egy kicsit be is lassult az esés közben az idő, majd amikor leérkeztem volna, felkeltem.


Vajon mit jelenthet ez az álom?



2019. szept. 6. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Az emberekre jellemző a magányosság(teremben..sok ember). Ezen változtathat(besétált) a szexualitás(ember fegyverekkel). Amire buzdítasz másokat(fegyverest..meglöktem), mikor a tettekre kerül sor(hirtelen minden fegyveres tüzet nyitott) te nem akarsz részt venni benne(lehasaltam), menekülsz a szituációból(kirohantam). Bármennyire magasztosnak tartod a dolgot(magasan vagyok). Nyíltan mégis elutasítod magadtól(kiugrottam) bár van benned mémi kétség(lelassult esés közben az idő).
2019. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!