Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyire normális fájdalmat...

Mennyire normális fájdalmat érezni álmunkban?

Figyelt kérdés

Éjjel végig kínlódtam a torkommal, álmomban nagyon be volt gyulladva, rendesen éreztem, még emlékszem, gondoltam is, hogy itt az ősz, egyből lebetegszem. De mára nem érzek semmit, egész nap semmi bajom nem volt.

Egy régebbi álmomban éreztem, mikor a kezemet megharapta egy csivava méretű kutya. (reálisan kicsi, éles fogakat éreztem) És sosem harapott meg még kutya, ezért "emlékezni" sem tudtam volna rá.

Ezeken kívül még volt pár hasonló eset, de mindegyikre nem emlékszem pontosan, csak hogy éreztem fájdalmat is. Elvileg nem tudunk fájni, míg álmodunk. Akkor ez mi?


2019. szept. 13. 19:03
 1/3 anonim válasza:
93%

Hát ez érdekes, én is azt olvastam, hogy az álmunkban lévő fájdalmat nem érezhetjük, de velem is fordult már elő ilyen. Pl egyszer azt álmodtam, hogy valami megharapta a tenyeremet, és fájt. Vagy bevertem a fejem és az is fájt. Volt persze többször olyan is, hogy történt hasonló dolog álmomban, de akkor nem éreztem.

Nem tudok neked érdemleges választ adni, de tudd, hogy ez másokkal is előfordul.

Viszont volt már olyan is, hogy a húgom megcsípett mikor aludtam, és álmomban ez máshogy jelent meg és azt is éreztem, tehát alvás közben amik érnek, azok az álmaidban megjelennek es érzed.

2019. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom mennyire normális ez, mert nem szoktam erről beszélgetni senkivel és azt sem tudom miért van.

Velem viszont az elmúlt 10 évben elég gyakran előfordult, hogy éreztem és nem csak fájdalmat, hanem sokkal szebb dolgokat is. Leírom az utolsót, amit pár napja álmodtam.

Volt egy párom álmomban, elég furcsán nézett ki, ugyan is a haja helyett tele volt tetoválva a fejbőre, de a legérdekesebb tetoválása egy hatalmas rombusz volt, ami fényesen világított és villogott.

Ölelgettük egymást,símogatott és beszélgettünk éreztem a szeretetet és szerelmes voltam, de nagyon. Éreztem még az ölelést, csókot szóval mindet és ez volt az utolsó mondata: Most már szállj ki az ágyból. Azonnal kinyitottam a szememimet és abban a pillanatban elkezdett visítani az ébresztőm. :D Ez kiábrándító volt!

Egész délelőtt a hatása alatt voltam, olyan intenzíven éreztem azt, hogy szerelmes vagyok, hogy így még nem éreztem senki iránt, azok az érzések, amiket álmomban éreztem, minden átjött, hiába ébredtem fel. Szóval, ha láttok vagy ismertek egy férfit, akinek tele van tetoválva a feje és egy rombusz van a közepén, tereljétek ide légyszives hozzám! :)

2019. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Első vagyok


Amúgy a szerelmes téma nálam is volt már, durván. :D

2019. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!