Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt almodtam h...

Mit jelent ha azt almodtam h rohad a fogam es ki is hullott a vegen? (2 db fogam, hatul, ha ez szamit)

Figyelt kérdés

Egy csomo oldalt megneztem, mindenhol mast irt

Elso oldalon halalt jelentett, a masikon azt h odakene figyelnem az egeszsegemre

Szoval, ha van koztetek olyan aki hisz abban h az almoknak jelentosege van, legyen szives segitsen, h mit is jelenthet



2019. szept. 16. 17:26
 1/3 anonim válasza:
Anyukámnak volt, hogy foghúzással álmodott, és pár napra rá meghalt a nagyi(beteg is volt), én nem hittem sose ezekben az álmos cuccokban, de azért ez durva volt.
2019. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
néhány hete én is hasonlót álmodtam, majd rá egy pár napra ráharaptam egy csontra és letört az egyik fogam. menj el fogorvoshoz akkor is ha nem fájnak a fogaid. megnézetni sosem árt.
2019. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az agy az álmok alapján dolgozza fel a mindennapi eseményeket. Az álmok azonban elvontak, szimbolikusak, mert ilyenkor az agynak olyan területei aktívak, amik így tudják a dolgokat értelmezni, feldolgozni a helyükre rakni. Az ember ébredés után az álmainak csak egy részére emlékszik, nem a teljes álomra.


Több jelentése is lehet, hogy erre emlékszel az álmodból. A beteg, kihulló fogak általában a szégyenérzetnek a szimbólumai. Lehetséges, hogy történt veled mostanában valami, ami szégyennel tölt el téged.


A másik szimbólum amit a hulló, beteg fog jelképezhet, az a teljesség elvesztése. Lehetséges, hogy elvesztettél valamit vagy valakit az utóbbi időben, valaki vagy valami kilépett az életedből (pl. összevesztél a barátoddal, rokonoddal, meghalt a háziállatod stb.)


Ha a valóságban fájnak a fogaid, vagy nő a bölcsességfogad és ez fáj, akkor az agyad beépítheti ezeket az érzéseket az álmodba. Főleg, ha a fájdalomra ébredsz fel, akkor egyértelműen erre fogsz emlékezni az álmodból. Szóval igen, érdemes lehet megnézetni a fogaidat, hogyha valóban fájnak vagy érzékenyek. Én foghúzás után többször is álmodtam vérző fogínyről, hulló fogakról a fájdalom miatt. És senki sem halt meg a környezetemben :)

2019. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!