Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt álmodtam hogy. Mit is...

Azt álmodtam hogy. Mit is jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban szerelmemet láttam, nem voltunk ismeretlen helyen nagyszüleim volt lakásában voltunk, nagyszüleim élnek csak elköltöztek... Ott állt háttal nekem félmeztelen póló nem volt rajta, na de nagyon közel mentem hozzá viszont ő akkor is háttal volt nekem, majd megfogta mind2 kezem össze kulcsolt kézzel álltunk ott, viszont ő háttal maradt, vett egy mély lélegzetet és mintha minden erejét össze gyűjtötte volna, ő egy küzdő sportot űz, azt hittem onnan valami fogást akar rajtam gyakorolni azert maradt háttal stb. de nem, majd egyik percről a másikra az iskolánkba találtuk magunkat (sulisak vagyunk) ő egyik lány osztálytársunkkal beszélgetett, kavartak már korábban féltékeny is lettem rá, viszont ugye nem vagyunk együtt, bár én a valóságba is féltékeny vagyok 😄, viszont álmomban csak beszélgettek semmi olyan témáról, tisztességes távolságból, viszont álmodtam pár hete hogy csokoloztak, úgy hogy most álmomban eléggé dühös lettem, viszont megnyugodtam mert láttam nem történik semmi

Mit jelenthet az álom?


2019. jún. 30. 19:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!