Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a tömeg az álomban?

Mit jelent a tömeg az álomban?

Figyelt kérdés

Újabban előfordul olyan, hogy olyan helyzetben vagyok álmomban, aminek "exkluzív"-nak kellene lennie.


Például egy gyereket fürdettem a nagyszüleim házában. Volt benne egy nagy fürdőszoba egy hatalmas káddal. Ez hamar átváltozott egy nagy medencévé, és random idegenek jöttek át fürödni benne. El akartam zavarni őket, de úgy éreztem hogy az bunkóság lenne, jogom sincs hozzá.


Ma pedig egy osztálytalálkozón voltam, a suli teljes felső emeletét "elfoglaltuk". Az is tele lett ismeretlen emberekkel, alsósokkal, felsősökkel, szülőkkel, volt diákokkal.


2019. okt. 4. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a gyerek nem te voltál? Egy régi emlék lehetett biztos.
2019. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A párom volt az, de gyerekként.

(persze nem gondoltam rá páromként, akkor csak egy gyerek volt a szememben, akiről most gondoskodnom kell)


15 éves volt amikor megismertem, álmomban max 8 éves lehetett.


Persze szeretek törődni vele, de ő pont az a fajta, aki már 5 éves kora óta elég önellátó (eléggé... durva volt a gyerekkora) szóval nem az a fajta, aki elvárná a kiszolgálást (mint ahogy a kisgyerekkel törődtem álmomban)

2019. okt. 4. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem csak a megjelenő kép, de a hozzá kapcsolódó érzés is fontos. Ha nyomasztó, lehet, hogy úgy érzed, megfigyelnek, félsz esetleg mások ítéletétől.


Sok minden lehet, a hozzákapcsolódó érzést, gondolatokat kell megfigyelni.

2019. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A #3-as jár legközelebb az igazsághoz. Meg szeretnél valaminek felelni, de úgy érzed a környezeted nem hagyja.
2019. okt. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!