Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban, repülés oktató?

Álomban, repülés oktató?

Figyelt kérdés

Álmomban repülni tanítottam, embereket...családtagokat, régi és új munkatársakat, osztálytársakat, valós és álombeli ismerősöket...szóval kb. mindenkit.

Egy böhöm nagy uszodában természetesen víz nélkül, volt lég keringetős és anélkül is. (kezdő-haladó)

Valahogy úgy magyaráztam, "Hogy repülni egyszerű, csak a talaj közeli légörvényre kell felfeküdni vagy fellépni!- Ezt bizonyítva fellépcsőztem a levegőn majd vissza.- Ha ez megvan szabadon "úszhatunk", repülhetünk bárhova, élhetünk, mint hal a vízben!"

Sokszor repültem álmaimban, (többé-kesébbé mellúszással)

utána olvastam, amennyire tudtam, de még így sem teljesen tiszta mit is jelenthet.



2019. okt. 5. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A fő motívum, hogy tanítani, oktatni akartál, átadni valamilyen tudást. Ha figyeltek rád az emberek és mindenkinek ment akkor nincs gond, ha nem figyeltek rád és "lehurrogtak" akkor szorongásos tünet.
2019. okt. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
volt ez is az is, kevesen kurrogtak nekik nehezebben ment, de átlagosan jók voltak benne. köszi a választ :)
2019. okt. 21. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!