Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már pár napja azon rágódok,...

Már pár napja azon rágódok, hogy mit jelenthet ez az álom. Leírnátok, hogy ti mire tippeltek? Hogyan kell értelmeznem?

Figyelt kérdés
A nem olyan jo (nem "szoros") barátaim meghaltak (vagy megöltem őket) és el vannak temetve. Én odamentem hozzájuk és az egyik barátom felkelt, utána meg ott termett egy pálca a kezemben (amivel újra lehetne őket éleszteni). A feléledt barátom mondta, hogy keltsem fel őket, de én meg elkezdtem sírni, kétségbeesetten tiltakozni, hogy én nem akarom őket újra megölni (az álmomban ekkor azt gondoltam, hogy ugye akkor felborulna a világ rendje vagy vmi). Amugy az álmomban ott volt az a fiú is, aki tetszik. Persze ő is halottként. >Én ebben az egész álomban egy magasabb hatalmú lény, egy isten voltam, és a halottak is. Ezek után valamiért megrémültem, és a kezeimet szárnykét használva a jelenet után a magasba emelkedtem. Ennyire emlékszek.

2018. márc. 30. 14:48
 1/5 anonim válasza:
Felsőbbrendűnek érzed magad náluk, erős személyiség lehetsz. Irányítani akarod őket, a sorsukat. Lehet, hogy te ezt nem veszed észre nappal, a suliban, de a tudat alattid ezt akarja.
2018. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még valakinek esetleg valami ötlete?
2018. márc. 30. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Felismerted hogy más úton haladsz lelkileg, mint a (halott) barátaid. Te martad el őket magad mellől (megölted). Ha akarnád vissza tudnád csinálni (feléleszteni) a kapcsolatot. De az azt jelenti fel kell adnod saját személyiséged (világ"od" rendjét). Ez egy magasabb rendű felismerés, tiszteld a barátaid érzéseit, és elfogadod a szituációt, elfogadod magadat (isten voltam). Ez az egész szellemi szabadságot ad neked (magasba emelkedtem).
2018. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Már csak azt nem értem, hogy miért pont azok voltak halottak, akikkel semleges a viszonyom.

2018. márc. 31. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
A halál a semleges viszonyt jelképezi az álomban (lelkileg halott számodra). Ha barátkozni akarsz vele az a feltámasztás jelképe.
2018. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!