Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha űrlények segíten...

Mit jelent ha űrlények segítenek a pápával vívott harcban álomban?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja álmodtam először űrlényekkel, hogy körbevették a házat, én pedig nem mertem kimenni. Ezúttal úgy kezdődött az álom, hogy a pápa elrendelte, hogy a könyveket és minden egyéb ismeretterjesztő nyomtatványokat be kell szolgáltatni, nem lehetnek közkézen. Pakolás közben azonban ráakadtam egy magazinra, ami a sátán igazi kilétéről, a teremtésben betöltött valódi szerepéről szól, és el akartam olvasni, de ekkor furcsa, fekete gyík szerű lények jelentek meg repülő kőautókon, hogy elvegyék azt a magazint. Ekkor hirtelen megjelentek az alacsony szürke űrlények, akik az előző álmomban szerepeltek, és az óriási csészealjukból egy fényes valamin engedtek le nekem is egy repülő kőautót, amin elmenekültem, de a feketék üldöztek. Ekkor az egész háttér lángokban állt, és a pápát láttam egy erkélyen gonoszan nevetni. Én repülés közben a magazint szorongattam, míg a kis szürke lények vhogy telepatikusan nem üzentek, h leolvasták a magazin teljes tartalmát és lementették, így a titkos tudás nem veszett el.

Tudom h egy kicsit zavaros, de remélem azért érthető :D



2018. aug. 16. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen, teljességgel érthető. És a mentést az mennyei facebookon már olvastam is. Úgyhogy a pápa elmehet a pcsába.
2018. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Fogyasztasz valamit?
2018. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
szerintem túl sok volt a füves süti
2018. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Legalább fantáziád az van :D Én bezzeg mindig valami unalmas dolgot álmodok, vagy nem is emlékszem rá ...
2018. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 leértékelt ***** válasza:
36%
Ne egyél sok fű... Illetve dudvát lefekvés előtt, mert akkor ilyeneket fogsz álmodni. A Parlakot is kerüld, annak rossz hatása van légutakra!
2018. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van képzelőerőd az fix.
2018. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Azt, hogy élénk a fantáziád.
2018. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Na és persze, gondolom, nem rajongasz a pápáért.
2018. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-s neked mi bajod?
2018. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem szeretnél migránsokat.
2018. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!