Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent pókkal és hangyákka...

Mit jelent pókkal és hangyákkal álmodni?!

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem hogy egy nagy fekete pók volt az ágyamban és a testvéremnek kiabáltam/sikoltoztam hogy ölje meg.. de nem nagyon akarta... aztán meg bolha nagyságú hangyák (rengeteg) mászkáltak a lábamon hemzsegtek

2019. okt. 20. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Bogarasat én is álmodtál már kisebb koromban. Arra keltem, hogy a testvérem rám lépett a sötétben.

Nem jelent amúgy semmit. Annyival már jobb a világ, hogy éjszaka nem mászik a fejedbe semmi, hogy kiegye az agyadat vagy a szemgolyódat...

2019. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint kisebb gondokat, kellemetlenségeket jelent jelent.
2019. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pókkal álmodás általában nagyon erős anyai problémákra utal. Az ún. Pókasszony nő nagyon erősen birtokló, agresszív, ellentmondást nem tűrő, végtelenül önző nőtípus. Az ő gyerekeinek - tapasztalataim szerint - nagyon sokszor vannak pókfóbiáik és pókkal kapcsolatos rossz - vagy rémálmaik.


A bogarakkal való álmodás sokszor utal valami nagyon mély iszonyra, valamitől való írtózásra, ami nem biztos, hogy a valóságban (ébren) is bogár.

2019. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

légyszi ne higgyünk már a babonákban.. XXI. század hahó.


nézz meg bármilyen álmokról szóló TUDOMÁNYOS videót youtubeon és megtanulhatod, hogy az álmokat a tudatalattid hozza létre, ami szimbólumokkal dolgozik. tehát a kérdést helyesen csakis magadnak tudod megválaszolni, azt jelentik ezek az állatok amit SZÁMODRA jelentenek múltbeli tapasztalataid alapján, vagy éppen az adott álomhelyzetben.


Mivel ez egy rémálom ahogy kivettem a szavaidból így gondolom nem szereted ezeket az állatokat. De ha például egy rovarász álmodik pókkal lehet hogy élete legboldogabb pillanatáról szól az álom amikor egy óriási tarantula rámászik :) ne akarjunk már sémákat ráhúzni hogy "ez igenis ezt jelenti" az ilyen álmoskönyvek kuka, vagy erős fenntartásokkal olvassuk mókából.

2019. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

előző vagyok a kritika után megpróbálok segíteni is. :)


szóval csak egy tipp de persze mindenki saját maga legjobb álomfejtője. szerintem a te álmodban nem konkrétan az állatokon lehet a hangsúly hanem azon, hogy valamilyen téged közvetlenül érintő problémában a testvéredtől várod el a megoldást. Viszont ő nem szívesen segít benne ami jó lenne tisztázni hogy benned milyen érzést váltott ki álmodban: kétségbeesést? félelmet? szomorúságot? csalódást? (tehát mit éreztél mikor ő nem segített?)


szóval az álomnak két tanúsága lehet ebben az értelmezésben egyrészt:

- nem biztos hogy jó hogy ennyire függsz a testvéredtől (ez alapján feltételezem hogy ő talán idősebb mint te?!)

- másrészt pedig hogy mit érzel amikor a testvéred nem szívesen segít neked.


áttételesen akár azt is jelentheti az álmod, hogy éppen ez egy fontos félelmed lehet, hogy mi lesz ha a testvéred nem segít akkor amikor kell? (lehet van vagy volt, esetleg várható hasonló élethelyzeted. )

hirtelen ennyi jutott eszembe róla.

2019. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!