Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet ennek a bizarr...

Mi lehet ennek a bizarr álomnak a jelentése?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben több furcsa, értelmetlen álmom volt, de a mai kiemelkedően bizarr volt.


Az álmom eleje kellemes volt. Azt álmodtam, hogy egy jómódú- vagy inkább már gazdag ember vagyok, aki egy kisebb mesterséges tó közepén lévő szigeten álló, igencsak tetszetős, kétszintes faházban lakik. A faháznak hatalmas ablakai voltak, melyeken nem voltak függönyök, s az összes szobából gyönyörű rálátásom volt a tavacska környékét övező dimbes- dombos, gyümölcsfákkal gazdagon ültetett birtokra.

Aztán az álom egyre furcsábbá vált.

Először arra eszméltem, hogy az idő múlásával paranoiássá válok, és folyamatosan a házam körüli vidéket nézem az ablakokból, arra várva, hátha jön, vagy jönnek valaki/valakik, vagy valami/valamik. Nem igazán tudtam, hogy milyen lénytől kellett tartanom, de abban biztos voltam, hogy bármi módon meg kell akadályoznom annak a fenyegető lénynek a bejövetelét a házamba.

Aztán itt már eléggé szorongtam, sokat sétáltam a házban, egyre a hívatlan betolakodóra várva, miközben szemügyre vettem az épületet, keresve annak a gyenge pontjait, ahol esetleg bejöhet(nek) az a lény/lények.

Hosszú idő telt el, eredménytelenül. A dolgok azonban egyre nyomasztóbbá váltak, rajtam meg teljesen eluralkodott a paranoia, annak ellenére, hogy a betolakodót nem láttam.

A csattanó viszont ezután jött: éppen leültem az étkezőben található asztalra, hogy megegyem a túlméretezett húspogácsával rendelkező hamburgeremet, amikor a húsba beleharapván megpillantottam a húsban egy elrejtett ragadozó- fogsort. Bár nem láttam a fogsor gazdáját, de én valami okból egy hópárducra asszociáltam.

Aztán felkeltem. Nem riadtam fel, mert nem volt annyira félelmetes ez az álom, de rendkívül nyomasztó volt.


Mit gondoltok, mi lehet ennek az álomnak a jelentése?



2019. okt. 20. 19:49
 1/3 anonim válasza:
100%
Nos, jelentheti azt, hogy tudatalatt stresszes vagy valami miatt, tartassz valamitől. Esetleg, bár nem tudom mennyire hiszel az ilyen cuccokban, de jelentheti azt is, hogy a közel jövőben jobban oda kell figyelned a dolgokra körülötted, mert valami idézőjeles veszély fenyeghet. Nem tudom, nem vagyok álomelemző, nem is ástam bele soha magam nagyon az álom témába. Ezek a legjobb tippjeim. De én inkább a tudatalattis verzióra tippelek.
2019. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
19%
Talán le kéne állnod a mekis kajával xd
2019. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzed tele vagy bölcsességgel, tudod kinek mi a jó(jómódú-gazdag ember vagyok). A körülötted lévő életkörnyezetet(kisebb tó) te alakítottad ki magadnak tudatosan(mesterséges) és tartod az irányításod alatt(sziget). Divatos(tetszetős), feltűnő(kétszintes) vagy, aki mindezért keményen megdolgozik(faház). Nagy hangsúlyt helyezel a kapcsolatokra, jövőbeli terveidre(hatalmas ablakai). Törekszel a reális látásmódra(nem voltak függönyök) a problémákkal(bimbes-dombos) és az életeddel(gyümölcsfákkal) kapcsolatban.

Aztán elkezdtél félni attól(paranoiássá válok), hogy változol(lénytől) és nem tudod megtartani ezt a státuszt, amit elértél(bejövetelét a házamba). Ezen sokat szorongsz, mert nagy kihívás(sokat sétáltam) számodra. Folyamatos önvizsgálatot tartasz(keresve az épület gyenge pontjait), hogy ne találjanak rajtad kivetnivalót(bejöhetnek). Ez nyomaszóvá vált.

Egyszer tanultál, vagy olvasgattál(étkezőben) és azt találták ki rólad(asztalra), hogy nem foglalkozol semmivel(leültem). Biztos találtál valakit magadnak(hamburger), hogy szexuálisan kitombold magad(túlméretezett húspogácsával). Úgyis mostanában harapós kedvedben voltál(ragadozó fogsort). Nagyon, veszélyesen hisztis voltál(hópárduc).

2019. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!