Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet valami jelentése vajon...

Lehet valami jelentése vajon ennek a bizarr álomnak?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom (kínos, beteljesületlen szerelmem), aki rendezőként gyakorlatilag a főnököm álmomban meg akart gyilkolni. Futottam-futottam előle mint a filmekben, de Ő halál nyugodtan egyre közelebb ért. Majd a két kutyámmal, és két lóval menekültem a továbbiakban előle egy kamionnal (ahol nagyon büdös volt). Emlékszem, hogy álmomban minden nap úton voltunk, hogy soha ne érhessen utol a "gyilkosom".

Lehet, hogy valóban azért álmodtam ezt, mert ki akarom Őt zárni az életemből?



2014. márc. 9. 23:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Barát és főnök viszony között nagy a különbség! Aki a főnököd az soha nem igazi barát.Tapasztalatból is tudom és vezetői szemmel is.Hidd el a kettő között éles a határ. Nem tudsz kompromisszumra jutni vele.Amennyiben úgy érzed legbelül, hogy a főnököd akkor semmi esetre sem barát.Amennyiben azt érzed, hogy barát akkor, rossz vezető!Meg kell követelnie bizonyos dolgokat és ez neki sem könnyű!Ezeknek az elvárásoknak tudatalatt megpróbálsz megfeleni, hisz Te is tudod, hogy a barát nem parancsol,hanem megkér bizonyos dolgokra,szivességekre,a főnök viszont utasít! Az álmod tehát egyértelmű.A "megöl" szó jelentése ebben az esetben arra utalhat, hogy a barátságotok kárára dolgozol a keze alatt és emiatt próbálsz menekülni. Az állatok,ló,kutya, mindkettő az ember legjobb barátja,a kamion pedig a szállításukra használatos eszköz ami nélkül nem tudnád a "barátaidat" magaddal vinni.A szag amit éreztél lehet éppen az állatok szaga is,de előfordulhat, hogy magát a helyzetet érzed büdösnek...értem ezalatt a kiinduló problémát(főnök,barát kapcsolat)Az, hogy szerelmes vagy,voltál belé az indította el a folyamatot...Lényeg, hogy el kell döntened,vagy szereted reménytelenül vagy megpróbálsz lépni érte,persze ez is lehet sikertelen próbálkozás,de lehet megéri
2014. márc. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!