Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak ilyen álmaim?

Miért vannak ilyen álmaim?

Figyelt kérdés
Egyre brutálisabb álmaim vannak. Tegnap például azt álmodtam hogy egy középkori kínzás és kivégzés helyszínén vagyok, és végignézem ahogy két kővel összenyomják az embert, majd megnézem a hulláját. Teljesen valósághű volt, vérrel és belekkel. Mégsem éltem meg ezt rémálomként, nem riadtam fel, és semmilyen nyomot nem hagyott bennem az álom. De mostanában mindíg ilyesmi véres álmom van, amiből mindíg közönbösen ébredek fel. Az álmomban sem érzek félelmet. Tökéletesen emlékszem az összes ilyen álmomra. Kezdek aggódni hogy valami baj van velem. Ha valaki tudja mi ez, miért vannak ilyen álmaim, az írja le légyszíves.

2019. okt. 22. 18:51
 1/4 Bill Is Dead ***** válasza:
Komolyan azt gondolod, hogy majd gyakorikérdéseken megfejtjük neked azt, amivel neurológusok sem tudnak mit kezdeni? Gondolom azért álmodsz ilyeneket, mert akkor is ez a téma foglalkoztat, amikor ébren vagy. Ami némi aggodalomra adhat okot. Then again, nem vagyok se neurológus, se pszichológus, de ha elfogadsz egy tanácsot, kéj- és hobbigyilkolás, mások válogatott középkori módszerekkel történő, művészien kínlódós likvidálása helyett válaszd inkább a festészetet, szobrászatot vagy kamaraéneklést mint önmegvalósítási formát.
2019. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező lehet lehúznak most ez miatt de nem érdekel!

Ez tapasztalataim alapján:

1.:elhalt lélek okozza

2.: előző életedben ez volt.

2019. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát passz, én például 1 néger nővel voltam :P

a másikba meg lazába ittam :'D

2019. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álomképeid megfejtése benned van, idézd fel, hogy mit érzel közben, kikre hasonlítanak az álmodban lévő személyek, miért lényeges hogy "brutális" az álmod, mit érzel amikor kínozzák/megölik az adott személyeket.
2019. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!