Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha az álmaim ismétlődnek csak...

Ha az álmaim ismétlődnek csak nem ugyanabban a sorrendben az mit jelent?

Figyelt kérdés
Most ballagtam általánosból, de a szívem mélyén nagyon bánom. Most is olyanokat szoktam álmodni hogy az egész egy nagy katyvasz, semmi értelme az egésznek de annyi kivehető belőle hogy fojton volt iskolatársaimmal és barátaimmal álmodok. És mindig valamilyen olyan helyzet van az álmomban hogy elválnak útjaim a haveroktól. Leginkább az szokott lenni hogy az életem ÖSSZES hangulata meg barátja egy jelenetbe van gyúrva. Ezzel egy kicsit utópisztikus hangulatot keltve. Most is pl az volt hogy volt egy hosszú strandi úszómedence, és benne úszkáltunk a haverokkal, a parton pedig volt szerelmek meg ellensékeim beszélgettek. Aztán másik pillanatban pedig éppen egy Ford focus-ba (ilyene van a szomszédunknak) pakoktunk be, és kérdeztem a legjobb haveromtól hogy ő hogy megy haza. Azt mondta hogy nem tudom. Másik pillanatban pedig oldalasan feküdtem egy ház padlóján. Az ablakon nyugat felől jött a napfény. Rajtam meg csak a jelenlegi alsónadrágom volt. Felébredtem és minden ugyanígy volt. Szerintetek mit jelent ez a sok minden?

2019. júl. 26. 11:01
 1/2 Toboz111 ***** válasza:

Lezárult életednek egy szakasza, új jön helyébe, még akkor is, ha a középiskolát/gimnáziumot ugyanabban az iskolában folytatod. Lesznek barátok akik tovább kísérnek az életed útján és lesznek akik nem - és ez így van jól. Szeretettel gondolsz rájuk, de valahol mélyen tudod, hogy ez már a múlt ideje rajta tovább lépni.

Az éjszaka álmaidban sok mindent tapasztaltál, sok álom élményben volt részed, amire foszlányokban emlékszel.

És ez a kulcs emlékezel arra, hogy igen valamilyen szinten az "élet bizony egy bizony katyvasz". De csak addig amíg majd nem találod meg felnőttként a miért-jeidre és a hogyan-jaidra a választ.

Hol így hol úgy, és vannak társak az úton. Elérünk egy "útjelzőhöz" egyesek leválnak, mások meg jönnek. ... és a végén igen "hazamegyünk" együtt, valahogyan.

És igen megtapasztaltad, milyen amikor nem a fizikai szemeddel látod a világot és magadat...

2019. júl. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most hogy olvastam a kommentedet, valamiért sírhatnékom támadt. De mégse. Valójában szakközépbe mentem, és minden barátomtól, ismerősömtől elválok akikkel nap-mint nap találkoztam. Csak a haverokat szerettem az egész iskolában, meg az ott dolgozókat, meg a hangulatot, de az egész osztályt meg a tanárokat gyűlöltem (azért van kivétel). És valamiért úgy érzem mintha egy családból váltam volna el, de sosem éreztem úgy hogy ők azok lennének. Nem gondoltam volna hogy eljön ez a nap is az életemben. De hát eljött és már az is elmúlt.... De amúgy meg felesleges már ezen gondolkodnom mert ez már így marad életem végéig
2019. júl. 27. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!