Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Dögunalmasak az álmaim, miért?

Dögunalmasak az álmaim, miért?

Figyelt kérdés

Nem, a horrortörténetek/filmek nem segítenek :)


Évek óta nincsenek rémálmaim.


Egyszerűen dögunalmasak az álmaim, a mindennapi és az eltervezett cselekvéseim, feladataim szoktak megjelenni.


Ma is csak arra emlékszem, hogy szórtam az áfonyát a zabkásámra.


A valóságban az a rutin, hogy este megfőzöm, és reggel adom hozzá az áfonyát. Hiába csinálom ezt (többnyire) minden nap, ma valamiért erről álmodtam, hogy ezt fogom reggel csinálni.


2019. aug. 11. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Mert te is unalmas vagy

Álmodj tudatosan akkor nem lesznek unalmasak az álmaid

Feltéve ha tudod mit akarsz

2019. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah, értelek. Az enyémek is olyanok mint egy sitcom ismétlés. 😏

Annyit tudsz tenni hogy új helyen új dolgokat teszel. Vagy kiszaladsz a mókuskerékből.

2019. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy amúgy nagyon kreatív vagyok, kábé ceruzával a kezemben születtem :D


Bármiből azonnal ki tudom hozni a legvadabb koncepciókat, szoktam álmodozni, ilyesmik.

Figyelem a felhőket, hogy milyen alakot formáznak.


Így pláne nem értem, nem kéne akkor inkább ezekről álmodnom?

2019. aug. 11. 18:15
 4/10 ******?! ***** válasza:
31%
Pereld be az álommanót.
2019. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, majd végigülöm álmomban az egész bírósági procedúrát xDD
2019. aug. 11. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Talán úgy kellene almodnod hogy dolgoztatod a fantáziádat. Lehet ha rajzolnál valamit a képzeletedből akkor tök izgit is almodnál.

Nekem olyan szokott le i hogy ha olvasok egy számomra érdekes könyvet, akkor álmomban valahogy tovább pörgetem a sztorit, de teljesen más a cselekmény van hogy eléggé elborult. De izgi volt mert emlékeztem rá. XD

Talán olvasni kellene. Az a fantáziádat is beindítja! :)

2019. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Olvasok, most kezdtem el a Trónok Harcát, le se tudom tenni :)


Előtte Stephen King könyvek, Fekete Lapok (ott mindenki mutálódik, na abból lehetett volna valami szép álom :D)


Egyszer elolvastam A Burok c. könyvet. Dióhéjban: Az emberiséget megszállja egy földönkívüli faj, az emberek testét foglalják el. De ugyanúgy folytatják a földi életet, mert pont a tapasztalat, élményszerzés benne az izgalmas.

Minden űrlény testvérként tekint egymásra, így pénz sem létezik, azt viszel el a boltból ami tetszik.


Álmomban én is ebben a világban bolyongtam, ingyen volt minden.

Aztán egy idő után aztán visszatért a "rend", és lassan "visszakúsztak" az árak.

2019. aug. 11. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért, mert te kiéled a fantáziád a valóságban, vagy egyszerűen csak nincs korreláció az álmok minősége és a kreativitás közt.

Én nem vagyok túl kreatív alkat, sem a zenélésben, sem a grafikában, de az álmaim többé-kevésbé fantáziadúsak. De rendszerint azt álmodom meg, amitől a valóságban félek vagy szorongok.

2019. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Te is olvasol Stephen Kinget? Nálam az Az-nál volt ugyanez. Ahol abbahagytam onnan folytatódott a sztori tök máshogyan mégis logikusan. :D

A burok biztos nagyon jó, én csak a filmet láttam de annyira nem jött be. Talan a könyv sokkal jobb.

Szerintem ez a helyes út olvass minél színesebb történeteket, és ha megállsz lefekvés előtt az izgalmasabb résznél akkor tovább gondolod hogy mi lett volna ha. És ebből lesz az álom. Vagy írhatsz sajátot és azt is tovább álmodhatod! 😊

2019. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En a Shanarra kronikáiban szoktam kalandozni álmomban
2019. aug. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!