Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban ittak...

Mit jelent, ha álmomban ittak az orvosok a véremből?

Figyelt kérdés
Pontosabban vért vettek tőlem és utána egy növér még vágyakozva kérte, hogy még tartsam neki a kezemet. A kezemen lévő repedésekből pedig vércseppek potyogtak a szalonás kenyerére.

2019. okt. 23. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez azt jelenti pontosan, hogy miután ezt elolvastam, évekig nem lehet majd engem vérvételre húzni.
2019. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, tényleg nem ez volt a célom. (Ennél sokkal démonibb gondolatok is gyötörnek, de azokról már nem merek beszélni...)
2019. okt. 23. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Az álmokat csupán történések alapján nem igazán lehet megfejteni, de persze vannak olyan esetek amik gyakoriak és szinte egyértelműek, azokat igen. Probalj az edzésekre összpontosítani, amit akkor éreztel es az alapján kitalálni, hogy miert is lehetett ez az álom. Így csupán tortenes alapján arra tippelnek, hogy valaki kihasznál téged, erről tudsz, de nem feltétlen akarod bevallani ezt magadnak.

Ahogy mondtam ez csak a történések alapján, ez kb 20%os, szóval egyáltalán nem biztos.

Az edzésekre őszintén próbálj visszaemlékezni, ahogy megtörtént, semmifélekép ne ferdíts.

2019. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(#1)Azt hittem, hogy poénnak szántad. Egyébként félelem lehet. Bár én racionálisan közelítem meg az álmokat, az ezoterikus oldalához nem nagyon nyúlkálok, mert mindenkinél mást jelenthet.
2019. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Penge te vagy az?
2019. okt. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy érzed nélkülözhetetlen vagy(vért vettek), és vágyakoznak a munkád iránt(tartsam a kezemet). Még ha rossznak tartod is(repedésekből), a jó életük(szalonnás kenyér) mellé szükségük van rád(vércseppek potyogtak).
2019. okt. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Ebből még nem lehet megmondani hogy mit szimbolizál az álomkép, a nettó képeknél fontosabb hogy mit éreztél közben, milyen érzetek voltak benned.
2019. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!