Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban kiválóan tudtam a...

Álmomban kiválóan tudtam a francia kiejtést, viszont ébredés után elfelejtettem. Vissza fog jönni?

Figyelt kérdés
Annyit tudok franciául, hogy oui.
2019. okt. 16. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak magában az álmodban gondoltad így? :) Az történhet még meg, hogy francia szavakat mondtak melletted gyerekkorodban és azért tudod, én a latinnal vagyok így. Tudat alatt meg is jegyezhetted, ha ez így van akkor igen, "vissza jöhet".
2019. okt. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Álmomban én voltam a legjobb vadászpilóta, és nagymellű, szőke csajokkal repültem.
2019. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem fog "visszajönni" mivel ténylegesen nem volt meg. Más sportolónak, emberfeletti erejű hősnek, szuper énekesnek, avagy pilótának (ld. ahogy fent is írták) érzi magát, de ettől még nem tud repülni.

Miért fontos neked a francia kiejtés, miért szeretnél tudni franciául? S nem utolsósorban miért pont ez az egy álom maradt meg benned? Ezekre keresd a választ ha többet szeretnél megtudni saját magadról.

2019. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!