Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Néha álmomban repülök, és...

Néha álmomban repülök, és belátok mindent odafentről, mit jelent?

Figyelt kérdés
Csak normális választ kérek! Nem érdekel a gúnyolódás, meg az a mondat, hogy : Ez azt jelenti hogy álmodtál! Jobb lesz mindenkinek ha megkíméltek ezektől a felesleges hozzászólásoktól!
2019. okt. 6. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Valójában amit látsz, nem a valóság. Bármennyire rossz ez. Ne haragudj, sajnálom.
2019. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is szoktam ezt álmodni. Egyik kedvenc álmom. Mostanra már mindig tudom, hogy nem valóság, de nagyon élethű. Olykor próbálom e felé irányítani az álmom, de ritkán tudok sokáig "fenn maradni".
2019. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon sokan álmodnak repülésről, nem ez számít, hanem az hogy közben mit érzel? Hogy megy a repülés, miért akarsz felülről látni mindent, milyen érzések vannak benned olyankor, mivel tudnád leginkább leírni? Az álom csak a tudatalatti kivetülése, a fenti kérdésekre keresd a választ önmagadban.
2019. okt. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Egy picit nekifutok, elrugaszkodom és érzem, hogy elveszítem az egyensúlyom és felemelkedem. Felemelkedem, olyan 20-30 méterre és repülök. Érzem a gyomromban is azt az érzést, mint amikor autóval gyorsan mész egy emelkedőn, ami hirtelen lejtővé válik. Olyan csiklandós érzés van a gyomromban tőle.
2019. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze mivel aludtam, volt még néhány zagyvaság benne, de szerencsére a legfontosabb megmaradt. Jól éreztem magam repülés közben. Nem láttam magamat, de elég nyilvánvaló hogy én voltam.., szép volt minden fentről. És mintha teljesen normális dolog lett volna az hogy fent repülök, tehát nem csodálkoztam rajta és nem is féltem. Mintha kerestem volna hogy hol szálljak le, de igazából sehol nem akartam, valahogy nem vitt rá semmi. És amúgy is mindenütt volt valami vagy valaki. Csak ennyire emlékszek sajnos.
2019. okt. 8. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!