Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Hettike06 kérdése:

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Ez a második napja hogy ugyannazal a fiúval álmodok de nem vagyok belé szerelmes nemis érzek iránta semmit de az álmomba mindíg összejövök vele ez mit jelenthet?

2019. okt. 23. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, kellemes-e az álom, vagy nem. Ha nem, akkor nincs miről beszélni, felejtd el. De ha igen, akkor a tudatalattidban mégis motoszkál valami.
2019. okt. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
semmit, én is mindig Orbán Viktorral álmodom, mégsem rá szoktam szavazni :)
2019. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hettike!

Ez álomfejtés kérdés, és kb. már 50-szer kérdezték meg.

2019. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te lehet nem vagy szerelmes, de lehet a srác igen, csak még nem vetted észre
2019. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet az adott személy mégsem az álmodban akinek látod, csak úgymond megtestesít valakit akire kivetíted az érzéseket. Egy biztos, szeretnél valakivel összejönni, a kérdés már csak az hogy kivel... s miért erre a fiúra vetíti ki a tudatalattid. Erre a választ csak te tudhatod, mit érzel közben, kellemes az érzés, vagy inkább elutasító, kik vannak még jelen az álmodban, kik látják és mit szólnak hozzá, mik a körülmények és azok milyen érzelmi hatással vannak rád? Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak a válasz megtalálásához.
2019. okt. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát az osztályba történik mindig és én mondig igent mondok és pár osztály társam van még az álmomba lány és fiú és mindenki azt mondja hogy igent mondjak
2019. okt. 29. 06:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Kellemes az álom
2019. okt. 29. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!